Рис для ролів: рецепт приготування (з заправкою)

Роли — традиційне японське блюдо, яке сьогодні неймовірно популярно. Їх легко знайти практично в будь-якому ресторані, але далеко не завжди є можливість піти в кафе. У такому разі роли можна приготувати і вдома. І найважливіше тут — правильно зварити рис. У цій справі є чимало нюансів і тонкощів, які треба дотримуватися. Давайте поговоримо про це процес докладніше.

Загальні принципи

Приготувати смачне японське блюдо може кожна господиня, тим більше що всі інгредієнти для приготування можна знайти в найближчому до будинку магазині. Причому найбільше складнощів зазвичай виникає при варінні рису: у кого-то він виходить сирим, в інших розварюється. Давайте докладніше дізнаємося, як готувати рис.

Перш ніж приступати до варінні, необхідно спочатку визначитися з сортом зерен. Причому не обов’язково купувати продукт з маркуванням «для суші», оскільки можна використовувати звичайний круглозерний рис.

Дивіться також:  Бефстроганов з яловичини – 5 простих рецептів

Відмінно підходить для приготування суші краснодарський продукт, оскільки він і відмінно розварюється, і володіє хорошою клейкість.

А ось застосовувати довгозерний, пропарений, дикий або бурий рис не слід, оскільки в результаті отримана маса буде розсипчастою, що не підходить для ролів.

 

Продукт потрібно промити 7-9 разів, причому вода повинна бути дуже чистою і холодною.

Як визначити, що рис готовий до варінні? Злита вода повинна бути прозорою.

Існують наступні принципи приготування цієї крупи у разі приготування суші:

  • Її потрібно правильно відварити до 100% готовність.
  • Окремо зробити заправку.
  • З’єднати між собою заправку і крупу.

В принципі, можна просто зварити рис, потім залити його заправкою, перемішати.

Але в цьому випадку за смаком приготовані роли будуть дуже відрізнятися від тих, що ви звикли споживати в ресторанах.