Оселедець під шубою: рецепт класичний покроковий з фото

Ідеї оформлення салату, несподівані для гостей

Для того щоб салат вийшов не тільки смачним, але і дуже красивим, обов’язково потрібно вміти його оформити і подати. У цьому допоможуть кілька способів оформлення, представлені нижче.

У формі риби

Для оформлення салату слід нарізати буряк на півкільця, а моркву на невеликі смужки. Зверху викладаємо півкільця буряків у вигляді плавців. З морквяних смужок формуємо плавники, хвіст і рот риби. Очі можна зробити з варених яєчних білків з додаванням маленьких кружечків маслин.

Годинник

Цей варіант оформлення оселедця під шубою найпростіший. Салат робиться в круглій салатниці. Потім з буряка вирізаються невеликі кружечки, всього їх має бути 12 штук. Розкладаємо їх по краю по колу.

Дивіться також:  Салат з сайрою – 6 дуже смачних рецептів

На кружальцях пишемо майонезом або звичайні римські цифри від 1 до 12. Стрілки можна вирізати також з буряка. Цей варіант оформлення стане ідеальним для нового року.

Ялинка

Цей параметр можна використовувати для новорічного столу. З паперу вирізати трафарет у вигляді ялинки. Викладаємо на поверхню салату в центр трафарет і посипаємо всю поверхню, крім трафарету посіченою зеленню. Далі прибираємо ялинку і заповнюємо її протертим білком і жовтком.