Маринований імбир в домашніх умовах – покроковий рецепт

Жодне застілля не може обійтися без закусок. Вони надають пікантності основних страв, відтіняють і доповнюють їх, та й просто вносять різноманітність в палітру смаків. В цьому плані маринований імбир – один з безпрограшних варіантів, який підійде і для м’ясних, і для рибних страв, і для супів. Особливо популярною ця закуска стала останнім часом, на хвилі пристрасті до азіатської кухні. І всі частіше люди сьогодні задаються питанням, як маринувати імбир, щоб він послужив смачним доповненням для суші. Саме на це питання і відповімо далі в статті.

З чим поєднувати імбир?

Звичайно, більшість людей асоціює рожевий маринований імбир виключно з японськими стравами. Але стереотипи в бік! Поекспериментуйте і зрозумієте, що ця закуска – незамінна знахідка для будь-якої трапези.

  • Взагалі, початкове призначення цієї страви на столі в закладах азіатської кухні – освіжити смакове сприйняття. Тобто, його необхідно є між різними видами страв, щоб їх смаки не змішувалися і не заважали по достоїнству оцінити первородну красу кожної страви.
  • Ідеально поєднувати його з м’ясними та рибними стравами, особливо якщо вони мають досить простий смак, без додаткових яскраво виражених компонентів. Тоді пряний, гоструватий і трохи солодкий смак цієї закуски змусить страви заграти по-новому.
  • Цікаво використовувати його в якості закуски до рису або локшини. Пріснуваті смаки цих продуктів чудово компенсує і різноманітить маринований імбир.
  • Якщо ви не проти експериментів, то можна спробувати додавати цей продукт і в супи. Пікантна гостриночка в звичних страв – хіба це не здорово?
Дивіться також:  Кростіні - як приготувати італійські бутерброди будинку