Морква по-корейськи – рецепти приготування на зиму і до столу

Корейська морква– всіма улюблена закуска, важлива складова як повсякденного, так і святкового столу росіян. Її пряний пікантний смак є цінним сам по собі, так і в доповнення до основних страв. Щоб отримувати задоволення від цього ласощі як можна частіше, пропонуємо вам ознайомитися з тим, як зробити морква по-корейськи самостійно.

Історія страви «Корейська морква»

Всупереч очікуванням, морква по-корейськи є скоріше радянським традиційним блюдом, ніж корейським. Якщо ви запитаєте жителів Кореї про цей продукт, то вони лише здивовано похитають головою.

Ще до революції на територію Росії переселялися деякі північно-корейці. Вони привезли з собою рецепт справжньої національної корейської закуски – кімчхі. Воно являє собою різні гострі квашені овочі, насамперед пекінську капусту, редьку і редис. Але в Радянському Союзі дістати такі овочі було складніше, ніж звичайну морквину. Тому рецепт традиційного кімчхі кілька модифікувався і перетворився на добре знайому всім морквину по-корейськи.

Дивіться також:  Сир " Альметте - рецепти приготування в домашніх умовах

З-за того, що ця закуска не є давнім стравою будь-якої кухні, то і такого поняття, як «справжня корейська морква» теж не існує. У кожної господині є свій коронний рецепт цієї закуски, яким вона радує своїх домочадців. Ось і ми запропонуємо вам найбільш класичний варіантів, як можна приготувати моркву по-корейськи в домашніх умовах. Сподіваємося, що вам сподобається!