Крем англез -класичний рецепт і від Лізи Глинської

Кулінарне мистецтво в наш час дуже швидко розвивається і набирає обертів. Вже придумано безліч різних страв, а також наповнювачів та заправок для них, провідне місце серед яких займає крем англез. Він є основою основ багатьох солодких кулінарних шедеврів і має безліч назв. Одне з них – яєчно-молочний крем. Також його ще називають «Кустард». Його роль у кулінарії багатогранна. Розглянемо покроково і з фото, як приготувати крем англез в домашніх умовах, і дізнаємося, чому ж він так знаменитий.

Де використовується Anglaise

В основному продукт застосовується в кондитерській сфері, а також при створенні випічки і солодких десертів. При запіканні виходить карамельний крем, при заморожуванні — неповторне на смак морозиво. А якщо в нього підсипати борошна або крохмалю, то виходить кондитерський наповнювач.

Дивіться також:  Заварний крем в домашніх умовах - найкращі рецепти

Дуже добре Anglaise підійде до пудингу, до пирога з фруктами, також він є основною базою для приготування мусів, суфле і багатьох інших десертів. При подачі до столу може бути не тільки холодного, але і теплим. Ще його використовують в якості заправки до пирогів, булочкам, млинців.

Якщо головний інгредієнт– молоко, замінити білим вином, вийде Савойський соус з божественним і неповторним смаком, який є основою десерту Сабайон з Італії. При додаванні в англез збитих вершків, розлучених потім желатином, виходить прекрасний баварський крем. Одним словом, даний продукт надає величезне поле для кулінарної творчості.