Сметанний крем в домашніх умовах – покрокові рецепти

Як зробити сметанний крем, щоб він був не тільки смачним, але і повітряним або густим? Це питання виникає часто при приготуванні десертів і випічки. Просочення для кондитерки на основі сметани– це класика практично всіх домашніх рецептур. На кондитерських фабриках виготовляють багато продукції з цієї просоченням, їм вдається зробити її густою, соковитою і смачною. Домашній сметанний крем завжди виходить чомусь «мокрим» і найчастіше рідким. Причому і рецептура підбирається правильно і пропорції дотримуються– чому так виходить? Щоб домогтися бажаного ефекту потрібно знати деякий нюанси приготування і скористатися ними на практиці.

Особливості і склад крему на основі сметани

Сметанний крем для торта вважається самим елементарним у виготовленні і найдоступнішим в плані необхідних інгредієнтів. Їм просочуються бісквітні коржі, сметанники, медівники, еклери і інші різновиди тістечок і тортиків. Розглянута просочення наділена масою переваг:

  • домашній сметанний крем універсальний– його можна зробити дуже солодким, а ті, хто не люблять приторную солодкість можуть його готувати з малою кількістю цукру;
  • він має дуже просту і доступну рецептуру;
  • його зможе зробити в домашніх умовах будь-який, хто хоч трохи розбирається в кондитерці;
  • приготування дуже просте займає небагато часу;
  • класичний сметанний крем, приготований самостійно може складатися з трьох компонентів: цукру (або цукрової пудри), сметани і ваніліну.
Дивіться також:  Крем сир, покроковий рецепт приготування

Можна взяти для приготування саму густу і жирну сметанку, яку тільки можна знайти. Потримати крем в холодному місці (холодильнику) для того, щоб він добре «схопився». Але всі ці маніпуляції не виступають гарантією, що він буде по-справжньому густим. Щоб вийшов густий сметанний крем, потрібно використовувати деякі хитрощі приготування.