Крабовий салат: рецепти з кукурудзою, креветками, кальмарами, рисом, ковбасою, огірками, ананасами і апельсинами, шарами і без майонезу

Приблизно в 90-е роки на столах почали з’являтися крабові салати. Вони відразу «підкорили шлунки», і з тих пір утримують лідируючі позиції в переліку простих і популярних страв. Основний інгредієнт поєднується з безліччю різних продуктів. Завдяки цьому, всього за кілька років народилися десятки рецептів закусок з рожевих паличок.

Батьківщиною улюбленого салату вважається США. Спочатку його називали «Луї». Під такою назвою блюдо поступово завоювало тихоокеанське узбережжя. А світовою популярністю зобов’язана превеликий оперному співаку, тенору Енріко Карузо. Італієць любив салат і охоче ділився рецептом.

Вибір основного інгредієнта

Салат з крабовими паличками не вимагає від кухаря супермастерства. Необхідно лише правильно підібрати інгредієнти. Основним компонентом є крабові палички. Тому до їх вибору необхідно поставитися відповідально.

  • Зовнішній вид та відтінок. Хороші палички — рівні, пружні і акуратні. При натисненні відчувається соковитість. Біла частина не містить вкраплень, володіє чистим відтінком. Пофарбована зона — світло-рожевого або червоного відтінків. Жовтизна свідчить про несвіжості. Світла частина, що володіє сірим кольором, вказує на високий вміст борошна або малоцінною риби. Яскраво-червоний або помаранчевий колір говорять про надлишок барвників.
  • Упаковка. Якщо продукт якісний, то вона вакуумна, не пошкоджена. Вказані назва виробника, термін придатності, інформація про склад. Насторожити повинні такі моменти: на упаковці відсутня дата виготовлення, стерті терміни придатності; палички продаються у відкритому вигляді або на вагу без будь-яких вкладишів, що підтверджують якість продукту.
  • Склад. У хорошого продукту опис складу починається з рибного філе або сурімі (в таких паличках риба становить понад 60%). Якщо перші позиції відведені соєвому білку, то риби дуже мало, а іноді вона зовсім відсутня. Також не варто купувати продукт з позначкою «імітація» — це означає, що риба замінена соєю.
  • Зберігання. Заморожені палички знаходяться в морозильниках. Охолоджені — на вітринах з низькою температурою, але не нижче 0°С. Вони не повинні лежати поруч з сирими рибою, м’ясом, особливо якщо продаються на вагу.
Дивіться також:  Салат з кропиви: смачні рецепти приготування

Крабові палички, що входять в салат, не піддаються термічній обробці. Саме тому лікарі рекомендують купувати продукт якісної вакуумній упаковці, а від покупки на вагу краще відмовитися.