Тарталетки на святковому столі

Тарталетки на святковому столі

Салати в тарталетках – це прекрасний доказ того, що навіть у кулінарії ми прагнемо до чого-небудь незвичайного і цікавого. Це можна назвати навіть примхою моди, коли ми накриваємо стіл, готуємо його по всім нормам сучасного етикету і перекладаємо салати в елегантні тарталетки з досить об’ємних салатників. Можна сказати, що салати, розкладені по тарталеткам стали традиційним блюдом вітчизняного святкового застілля. І в цьому немає нічого дивного, оскільки завдяки тарталеткам будь стіл набуває по-справжньому вишуканий і західноєвропейський шарм. А якщо говорити про столах-фуршетах, то його без тарталеток важко навіть уявити.

І не можна навіть назвати тарталетки особливою новиною, яким його вважають деякі співвітчизники. Вони використовувалися з давніх часів – здається, ще в часи правління Річарда II із середньовічної Англії. Хоча відомо, що французькі кулінари теж намагаються довести, що пальма першості належить саме їм, оскільки тарталетка може бути тільки французьким винаходом. Але навряд чи має сенс оскаржувати чиє-небудь авторство, так як салати від цього не стають смачніше.

Набагато важливіше знати рецепти приготування таких салатів і необхідно зауважити, що цими рецептами сьогодні буквально кишить» весь інтернет. Здавалося б, що салат – це не свиняче м’ясо в духовці і приготування його не може включати якогось комплексного підходу. Але виявляється, що по складності і комплексності приготування сучасні салати можуть дати фору будь-яких страв. Принаймні, чим тільки не примудряються начинити власні тарталетки сьогоднішні господині, коли проявляють власну креативність та фантазію.

Дивіться також:  Салат: ананас, сир, курка, яйце - ніжне блюдо для свят і буднів.

Причому, в тарталетки лягають не тільки салати, але і закуски і це виявляється не менш оригінальним і стильним рішенням. Якщо говорити про святкових столах, про закуски на них, як правило, з’являються ще до того, як з’явилося основне блюдо. А буває навіть так, що стіл складається з одних закусок, які успішно можуть замінити основне блюдо, оскільки організація різних урочистостей у фуршетному стилі не рідко застосовуються під час проведення різноманітних заходів. При цьому традиційно не потрібно що-небудь важке в приготуванні – Вам не потрібно готувати маринад для кролика, смажити шашлики або працювати над багатогодинним салатом. Досить яких-небудь легких салатиків, розкладених в тарталетки. Це буде неймовірно смачно, не буде сильно обтяжувати шлунки з одного боку, а з іншого боку – не дасть гостям та учасникам заходу залишатися голодними. До таких салатикам можна додати нескладні у приготуванні бутерброди і по склянці соку або по чашці кави.