Шинка в ветчинниці: покрокові рецепти з фото

Раніше шинкою називався свинячий окіст, який вимочували в розсолі, коптили і залишали на декілька тижнів доходити. З тих пір процес значно автоматизувався і спростився. Людство отримало красиву рожеву шинку ідеальної форми. Проте якщо копнути глибше, в шинці виявляться фосфати, нітрити, фіксатори забарвлення, трансглютаминаз (він з’єднує воєдино обрізки м’яса) і селітра.

Ті, хто замислюється про здоров’я своєї родини, переходять на домашнє приготування делікатесу. У цьому допоможе ветчинница.

Що таке ветчинница і принцип її роботи

Ветчинница являє собою невелику прес-форму з нержавіючого металу або харчового пластику. Прес-форма за допомогою пружин ущільнює компоненти вашого страви в єдине ціле в процесі варіння або запікання. Саме так створюється шинка і деякі рулети. Під пресом м’ясо нудиться при температурі близько 80 градусів, виділяючи сік природним чином, наділяючи домашню шинку чудовим смаком.

Дивіться також:  Салат з крабовими паличками і кукурудзою – класичний рецепт з рисом.

Саме тому ветчинницу часто використовують в тандемі з мультиваркою або аэрогрилем, адже вони підтримують постійну температуру по заданої програмі. Готувати в ветчиннице можна за допомогою звичайної електродуховки і навіть каструлі.

Маючи під рукою таку помічницю, можна приготувати не тільки класичну шинку, але і ковбаси, шинку, страви з риби і навіть террін (запечений паштет). Гриби, оливки, овочі, зелень, спеції, — все, що підкаже вам фантазія, можна використовувати в процесі приготування.

До речі, всі компоненти ветчинницы з легкістю відмиються в посудомийній машині. Місця на кухні вона займе мінімум. Та й ціна на неї не може не радувати. Корисне придбання у всіх сенсах!