20 рецептів найсмачніших панкейків

20 рецептів найсмачніших панкейків

Панкейки вже давно завоювали кохання у всьому світі. Їх готують на сніданок, подають як десерт на обід чи вечерю. Смачні панкейки не вимагають особливих продуктів та багато часу. Розповідаємо 20 найпростіших рецептів!

1. Класичні пишні панкейки

Класичні пишні панкейки

Оскільки панкейки готуються нашвидкуруч, то допускається присутність грудочок.

Тобі знадобиться: 250 мл теплого молока, 180 г борошна, 1 яйце, 30 г вершкового масла, ванілін на кінчику ножа, 0,5 ч.л. розпушувача, щіпка солі, 3 ст.л. цукру.

Приготування: Збий яйце з молоком і цукром, додай розтоплену олію, ванілін та сіль. Змішай борошно з розпушувачем, влий рідку масу і перемішай. Виливайте тісто порційно на сковорідку і обсмажуйте панкейки з двох сторін до готовності.

2. Ароматні панкейки без олії

Ароматні панкейки без олії

Щоб тісто не вийшло надто сухим, використовуй жирне молоко.

Тобі знадобиться: 1 склянка молока, 2 яйця, 200 г борошна, 1 пакетик ванільного цукру, щіпка солі, 2 ст.л. цукру, 0,5 ч. л. розпушувача.

Приготування: Збий яйця з теплим молоком, сіллю та цукром. Додай просіяне борошно, розпушувач та ванільний цукор. Готуй панкейки на сухій сковороді з антипригарним покриттям.

3. Панкейки з бананом та корицею

Панкейки з бананом та корицею

Банан можна розім’яти виделкою або подрібнити у блендері.

Тобі знадобиться: 4 яйця, 250 г борошна, 1 склянка молока, 3 ст. цукру, дрібка кориці, дрібка солі, 1 ч.л. розпушувача, 1 банан.

Приготування: Відділи білки від жовтків. Білки охладни, збий із сіллю, жовтки розітри з цукром. Змішай все разом, додай молоко, просіяне борошно, розпушувач, подрібнений у блендері банан та корицю. Вилий третину варешки на розігріту сковороду та обсмаж панкейки з обох боків до золотистого кольору.

4. Панкейки із содою

Панкейки з содою

Панкейки прийнято подавати з сиропами, медом, збитими вершками, ягодами та фруктами.

Тобі знадобиться: 2 яйця, 200 г борошна, 0,5 ч.л. соди, 1 склянку молока, 0,5 ч. л. оцту, ванілін на кінчику ножа, 3 ст. цукру, щіпка солі.

Приготування: Збийте яйця з цукром і сіллю. Додай молоко, борошно та соду, погашену оцтом. Перемішай, всип ванілін. Виливайте тісто порційно на розігріту сковорідку і обсмажуйте з двох боків.

5. Панкейки з медом та корицею

Панкейки з медом та корицею

Панкейки з медом корисніше, ніж із цукром!

Тобі знадобиться: 2 яйця, 200 г борошна, 2 ст.л. рідкого меду, 220 мл молока, щіпка солі, 1 пакетик ванільного цукру, 0,5 ч.л. меленої кориці, 1 ч. л. розпушувача.

Приготування: Зби яйця з сіллю, влий мед, молоко і добре перемішай. Додай борошно, розпушувач, ванільний цукор та корицю. Вилий третину варешки на розігріту сковорідку та обсмаж панкейки до готовності з кожного боку.

Дивіться також:  20 рецептів буріто, які зможе приготувати кожен

6. Повітряні панкейки з рисової муки

Повітряні панкейки з рисового борошна

З рисового борошна панкейки виходять ще красивішими і пишнішими!

Тобі знадобиться: 250 мл теплого молока, 180 г рисового борошна, 2 яйця, щіпка солі, 1 ч.л. розпушувача, 2 ст. цукрового піску, ванілін на кінчику ножа, 30 г вершкового масла.

Приготування: Збий яйця з сіллю, розтопленою олією та молоком. Всип борошно з розпушувачем і цукром. Перемішай, додай ванілін.Готуй панкейки на розігрітійсковороді під кришкою.

7. Панкейки на мигдальному молоці

Панкейки на мигдальному молоці

Інгредієнти в цьому рецепті розраховані на дві порції.

Тобі знадобиться: 2 яйця, 200 мл мигдального молока, 220 г борошна, 3 ст.л. цукру, щіпка солі, 1 пакетик ванільного цукру, 2 ст. оливкової олії, 1 ч.л. розпушувача.

Приготування: Змішай борошно, розпушувач, цукор, ванільний цукор та сіль. Збийте яйця з молоком, маслом і влийте в заготовку із сухих продуктів. Добре перемішай все до однорідності. Обсмажуйте панкейки на розігрітій сковороді без масла.

8. Панкейки на сметані

Панкейки на сметані

Перевертай панкейк тільки, коли він весь покриється пухирцями.

Тобі знадобиться: 200 мл молока, 260 г борошна, 1 яйце, 1 ст.л. сметани, 0,5 ч. л. соди, 30 г цукру, щіпка солі, 2 ст. олії.

Приготування: Збий яйце з сіллю та цукром. Додай молоко, сметану, соду, масло та просіяне борошно. Готуй панкейки на сухій сковороді під кришкою.

9. Панкейки на кефірі

Панкейки на кефірі

Приготуй смачний десерт до чаю чи кави!

Тобі знадобиться: 1 склянка кефіру, 220 г борошна, 2 яйця, 30 г цукру, щіпка солі, 0,5 ч.л. соди, 0,5 ч. л. розпушувача, 2 ст. олії.

Приготування: Змішай кефір із содою, додай збите яйце, сіль, цукор та масло. Влий отриману рідину в борошно, всип розпушувач і перемішай. Вилий третину варешки на розігріту сковорідку та обсмаж із двох сторін до золотистого кольору.

10. Сирні панкейки

Сирні панкейки

Замінити розпушувач можна сумішшю з соди та лимонної кислоти.

Тобі знадобиться: 150 мл молока, 180 г борошна, 200 г вершкового сиру, 2 яйця, 1 ч.л. розпушувача, 1 ст. оливкової олії, 2 ст.л. цукру, щіпка солі.

Приготування: Розітри сир із цукром та сіллю, додай яйця, масло, молоко і вимішай до однорідності. Всип борошно, змішане з розпушувачем. Вилий трохи тіста на розігріту сковорідку і підрум’яні з двох боків.

11. Шоколадні панкейки

Шоколадні панкейки

Для поливання панкейків просто розтопи шоколадку.

Тобі знадобиться: 200 мл молока, 2 ст.л. какао, 1 ч. л. розчинної кави, 2 яйця, 220 г борошна, 50 г вершкового масла|мастила|, 1 ч.л.розпушувача, ванілін на кінчику ножа, 2 ст.л. цукру, щіпка солі, шоколадна глазур для подачі.

Дивіться також:  Шашлик зі свинини на шпажках у духовці - 10 найсмачніших рецептів

Приготування: Збийте яйця з сіллю, цукром, молоком і розтопленим маслом. Додай борошно, розпушувач, какао, каву та ванілін. Виливайте тісто порційно на сковорідку і обсмажуйте з двох сторін. Готові панкейки полів шоколадною глазур’ю.

12. Панкейки на рікотті

Панкейки на рикотті

Ступінь готовності сковорідки можна перевірити, капнувши на неї кілька крапель води.

Тобі знадобиться: 150 мл молока, 200 г рикотти, 180 г борошна, 1 ч.л. розпушувача, 2 яйця, щіпка солі, 3 ст.л. цукру.

Приготування: Відділи білки від жовтків. Розітріть рикотту з цукром та жовтками. Білки охладни і збий із сіллю до гострих піків. Все змішай, додай борошно, розпушувач та молоко. Вилий трохи тесту в центр сковорідки та обсмаж панкейки до готовності з двох сторін.

13. Чудові панкейки на вершках

Чудові панкейки на вершках

Відмінний рецепт панкейків для неспішного сніданку у вихідний!

Тобі знадобиться: 1 склянка вершків 10% жирності, 300 г борошна, 2 яйця, 1,5 ч.л. розпушувача, 50 г цукрового піску, дрібка солі, ванілін на кінчику ножа.

Приготування: Зби яйця зсіллю та цукром. Додай вершки, борошно, розпушувач та ванілін. Перемішати до однорідності. Розігрій сковорідку, вилий третину варешки в центр і обсмаж з обох боків.

14. Панкейки з вівсяних пластівців

Панкейки з вівсяних пластівців

У багатьох рецептах такі панкейки ще називають «овсяноблін».

Тобі знадобиться: 1 склянка молока, 1 склянка вівсяних пластівців, 2 яйця, 5 ст.л. муки|борошна|, 1 ч.л. розпушувача, щіпка солі, 2 ст.л. цукру.

Приготування: Змішай пластівці з молоком, яйцями, сіллю та цукром. Всип борошно, розпушувач і перемішай. Виливайте тісто порційно на сковорідку і обсмажуйте з двох боків.

15. Панкейки на сухих дріжджах

Панкейки на сухих дріжджах

Обов’язково перевіряй на дріжджах термін придатності.

Тобі знадобиться: 300 мл молока, 1 ч.л. сухих дріжджів, 200 г борошна, 1 яйце, 1 ст. олії, щіпка солі, 2 ст.л. цукру.

Приготування: Змішай дріжджі із 150 мл молока, 1 ст.л. борошна та щіпкою цукру. Накрий харчовою плівкою та прибери у тепле місце на 10 хвилин. Додай збите яйце, олію, сіль, залишки цукру та молока. Всип борошно, перемішай і знову відправ у тепле місце на 15 хвилин. Готуй панкейки на сухій сковороді під кришкою.

16.Панкейки на свіжих дріжджах

Панкейки на свіжих дріжджах

Такі панкейки виходять дуже м’якими та пишними!

Тобі знадобиться: 200 мл молока, 10 г свіжих дріжджів, 1 яйце, 200 г борошна, 2 ст.л. оливкової олії, 1 ст.л. сметани, щіпка солі, 2 ст.л. цукру.

Дивіться також:  20 рецептів смачних котлет із крабових паличок

Приготування: Змішай тепле молоко з 1 ст.л. борошна, цупкою цукру та свіжими дріжджами. Накрий харчовою плівкою та постав у тепле місце на 15 хвилин. Додай збите яйце, масло, сіль, сметану, цукор і борошно, що залишилися. Перемішай і постав ще на 15 хвилин. Обсмажуйте панкейки на розігрітій сковорідці до золотистого кольору.

17. Гарбузові панкейки

Гарбузові панкейки

Навіть якщо домочадці не люблять гарбуз, від таких панкейків вони будуть просто у захваті!

Тобі знадобиться: 1 склянка борошна, 1 яйце, 180 мл молока, 150 г печеного гарбуза, 1 ч.л. розпушувача, 1 ч. л. лимонної цедри, щіпка солі, 2 ст. цукру.

Приготування: Розімни гарбуз вилкою, додай збите яйце, сіль, цукор, лимонну цедру та молоко. Всип борошно, розпушувач, перемішай і залиш під кришкою на 15 хвилин. Готуй панкейки на середньому вогні.

18. Картопляні панкейки

Картопляні панкейки

Ситно і просто. А що ще потрібне?

Тобі знадобиться: 2 яйця, 150 г борошна, 150 г картоплі, 200 мл кефіру, 1 ч.л. розпушувача, дрібка соди, 0,5 ч.л. лимонного соку, щіпка цукру, 0,5 ч. л. солі, мелений чорний перець, 2 ст. олії.

Приготування: Картопля очисти, натрій на тертці і злегка відіжміть. Додай яйця, підігрітий кефір, мелений перець, сіль, олію та соду, гашену соком лимона. Перемішай, всип борошно, розпушувач, лимонну цедру і накрий харчовою плівкою на 10 хвилин. Готуй панкейки на розігрітій сковороді під кришкою.

19. М’ятні панкейки з медом

М'ятні панкейки з медом

Смачні панкейки, які ще й виглядають дуже красиво та незвичайно.

Тобі знадобиться: 200 г борошна, 1 яйце, 10 листків м’яти, 180 мл молока, 1 ст.л. вершків, 1 ч.л. розпушувача, щіпка солі, 2 ст.л. меду, ванілін на кінчику ножа.

Приготування: Збий яйце з сіллю, медом та ваніліном. Додай борошно, молоко, вершки, подрібнені в блендері листочки м’яти та розпушувач. Перемішай, накрий кришкою та прибери на 5 хвилин убік. Готуй панкейки, виливаючи тісто порційно на розігріту сковорідку.

20. Морквяні панкейки з ваніллю

Морковні панкейки з ваніллю

Для приготування панкейків вибирай соковиту та солодку моркву.

Тобі знадобиться: 1 склянка кефіру, 200 г борошна, 2 яйця, 1 велика морква, 1 ч.л. розпушувача, щіпка ваніліну, щіпка солі, 2 ст.л. цукру.

Приготування: Підігрій кефір, додай збиті яйця із сіллю. Натрій моркву на дрібну тертку, змішай з цукром, влий кефір з яйцем. Всип борошно, ванілін, розпушувач і перемішай до однорідності. Обсмажуйте панкейки до золотистого кольору з двох сторін.