20 чудових рецептів салату «Гранатовий браслет»

20 відмінних рецептів салату

Набридли олів’є та мімоза? Приготуй листковий салат “Гранатовий браслет”! Він викладається у формі кільця та густо прикрашається зернами граната. Смак та незвичайне оформлення всіх приємно здивують. За класичним рецептом салат готують із куркою, але зараз з’явилося багато інших варіантів. Ми вибрали 20 найсмачніших із них!

1. Салат «Гранатовий браслет» із вареною куркою

Салат

Найкласичніший рецепт «Гранатового браслета»!

Тобі знадобиться: 300 г вареного курячого філе, 2 варені буряки, 250 г вареної картоплі, 1 варена морква, 1 цибулина, 120 мл майонезу, мелений чорний перець, г, гранатових зерен.

Приготування: Наріж куряче філе та цибуля. Буряк, картопля та морква натрі на тертці.

Посередині тарілки встанови склянку. Виклади шарами картоплю, цибулю, курку, моркву та буряк. Після картоплі, курки та буряків додай сіль, перець та майонез. Зверху густо прикрась зернами граната. Дістань склянку і відправ салат на 2 години в холодильник.

2.Салат “Гранатовий браслет” з копченою куркою

Салат

Копчена курка надасть салату оригінального аромату.

Тобі знадобиться: 250 г копченої курки, 2 варені яйця, 200 г вареного буряка, 200 г вареної картоплі, 150 г вареної моркви, 2 цибулини, 100 мл майоне , сіль, 2 склянки гранатових зерен.

Приготування: Наріж курку, яйця та цибулю. Варені овочі натрій на тертці.

Встанови посередині склянки. Виклади шар картоплі, посоліть, поперчіть і змасті майонезом. Наступними йдуть курка та цибуля. Знову додай сіль, перець та майонез. Виклади варену моркву, яйця та буряк, змішану із залишками майонезу. Прикрась салат зернами граната і дістань склянку. Наполягай «Гранатовий браслет» 2 години у холодильнику.

3. Салат «Гранатовий браслет» з яловичиною та волоськими горіхами

Салат «Гранатовий браслет» з яловичиною та волоськими горіхами

Можна використовувати будь-які горіхи.

Тобі знадобиться: 300 г відвареної яловичини, 250 г вареного буряка, 250 г вареної картоплі, 1 варена морква, 1 цибулина, жменя волоських горіхів, мелений чорний перець, мл майонезу, 300 г гранатових зерен.

Приготування: Наріж яловичину та цибулю. Натрій на тертці буряк, морква та картопля. Горіхи підсуши на сковороді і трохи подрібни.

У центр тарілки постав склянку. Виклади шарами картоплю, цибулю, яловичину, моркву, горіхи та буряк. Після картоплі, моркви та буряків додай перець, сіль та майонез. Зверху густо виклади гранатові зерна. Акуратно дістань склянку та прибери салат на 1,5 години в холодильник.

4. Салат «Гранатовий браслет» з яловичиною та смаженою цибулею

Салат «Гранатовий браслет» з яловичиною та смаженою цибулею

Цибулю нарізай великими кільцями. Так він збереже соковитість навіть після обсмажування.

Тобі знадобиться: 250 г відвареної яловичини, 3 варені яйця, 250 г вареного буряка, 3 варені картоплі, 1 варена морква, 2 цибулини, 2 ст.л. олії, 120 мл майонезу, мелений чорний перець, сіль, 250 г гранатових зерен.

Приготування: Яловичина, яйця і цибуля наріж. Обсмажити цибулю на олії до золотистого кольору. Буряк, картопля, морква натрій на тертці.

Постав у центр тарілки склянку. Виклади шарами картоплю, цибулю, яловичину, моркву, яйця та буряк. Після картоплі, яловичини, моркви та буряків додай сіль, перець та майонез. Зверху прикрась салат густим шаром гранатових зерен. Акуратно вийми склянку і приберіть «Гранатовий браслет» на 1,5 години в холодильник.

5.Салат «Гранатовий браслет» з горіхами та перепелиними яйцями

З перепелиними яйцями «Гранатовий браслет» вийде ніжніше та корисніше!

Тобі знадобиться: 300 г вареної курки, 10 варених перепелиних яєць, півсклянки волоських горіхів, 2 варені буряки, 1 варена морква, 250 г вареної картоплі, 150 мл , сіль, 200 г гранатових зерен.

Приготування: Наріж курку та перепелині яйця. Варені овочі натрію на великій тертці. Горіхи підсуши на сковороді та подрібни у блендері.

Посередині тарілки постав склянку. Виклади шар картоплі, посоліть, поперчіть і змасті майонезом. Наступними виклади моркву та яйця. Знову поперчити, посолити і змасти майонезом. Поступово розклади курку, горіхи та буряк. Додай сіль, перець та майонез. Прикрась густим шаром гранатових зерен, вийми склянку і прибери салат на 1,5 години в холодильник.

Дивіться також:  20 салатів з баклажанами, які варто спробувати

6. Салат «Гранатовий браслет» зі смаженою яловичиною та чорносливом

Салат «Гранатовий браслет» зі смаженою яловичиною та чорносливом

Попередньо яловичину можна замаринувати у улюблених спеціях.

Тобі знадобиться: 400 г яловичини, 5 штук чорносливу без кісточки, 3 варені яйця, 2 варені буряки, 300 г вареної картоплі, 1 варена морква, 1 цибулина, 150 мл 2 ст. олії, мелений чорний перець, сіль, 2 склянки гранатових зерен.

Приготування: Яловичину дрібно наріж і обсмаж на маслі до готовності. Яйця та варені овочі натрію на тертці. Чорнослив та цибуля подрібни.

На середину тарілки постав склянку. Виклади шарами картоплю, цибулю, яловичину, моркву, яйця та чорнослив. Після картоплі та яловичини додай сіль, мелений перець та майонез. Зверху виклади буряк, змішаний з майонезом. Густо прикрась зернами граната. Акуратно дістань склянку і відправ салат на 2 години в холодильник.

7. Салат «Гранатовий браслет» з куркою та маринованими печерицями

Салат «Гранатовий браслет» з куркою та маринованими печерицями

На святковому столі такий салат буде у центрі уваги.

Тобі знадобиться: 300 г вареної курки, 150 г маринованих печериць, 250 г вареного буряка, 1 варена морква, 200 г вареної картоплі, 1 цибулина, 120 мл , сіль, 300 г гранатових зерен.

Приготування: Наріж курку, печериці та цибулю. Картопля, буряк та морква натрі на тертці.

У центр тарілки постав склянку. Виклади шар картоплі, додай сіль, перець та майонез.Наступними шарами йдуть печериці, цибуля та курка. Знову посолити, поперчити і змасти майонезом. Виклади моркву, поперчи, посоліть і додай буряк, змішаний з майонезом. По всій поверхні виклади зерна гранату. Акуратно дістань склянку та постав салат на 2 години в холодильник.

8. Салат «Гранатовий браслет» із маринованою цибулею

Салат «Гранатовий браслет» з маринованою цибулею

Щоб склянку було простіше виймати з готового салату, змасти його олією.

Тобі знадобиться: 400 г вареного курячого філе, 300 г вареного буряка, 250 г вареної картоплі, 1 варена морква, 2 цибулини, 0,5 ч.л. цукру, 1 ст. винного оцту, 160 мл майонезу, мелений чорний перець, сіль, 300 г гранатових зерен.

Приготування: Натрій на тертці варені овочі. Наріж філе та цибулю. Змішай цибулю з цукром, сіллю, меленим перцем та винним оцтом.

Посередині тарілки встанови склянку. Виклади шарами картопля, маринована цибуля, філе, морква та буряк. Після кожного шару, крім цибулі, додай сіль, перець та майонез. Зверху густо виклади гранатові зерна. Акуратно вийми склянку і приберіть «Гранатовий браслет» на 1,5 години в холодильник.

9. Салат «Гранатовий браслет» з індичкою, куркою та горіхами

Салат «Гранатовий браслет» з індичкою, куркою та горіхами

Ситний рецепт «Гранатовогобраслета» з двома видами м’яса.

Тобі знадобиться: 250 г вареної курки, 200 г вареної індички, 2 варені буряки, 300 г вареної картоплі, 150 г вареної моркви, 1 цибулина, 3 варених 0 , 160 мл майонезу, мелений чорний перець, сіль, 250 г гранатових зерен.

Приготування: Наріж курку, індичку, цибулю та яйця. Картопля, буряк і морква натрій на тертці. Горіхи підсуши на сковороді та подрібни у блендері.

Посередині тарілки встанови склянку. Виклади салат шарами в такій послідовності: картопля, цибуля, індичка, морква, курка, горіхи, яйця та буряк. Після кожного шару, крім цибулі, додай сіль, мелений перець та майонез. Прикрась густим шаром гранатових зерен і злегка утрамбуй. Дістань склянку та постав салат на 2 години в холодильник.

10. Салат «Гранатовий браслет» з морквою по-корейськи

Салат «Гранатовий браслет» з морквою по-корейськи

Можна прикрасити салат гілочками розмарину та журавлиною.

Тобі знадобиться: 350 г вареного курячого філе, 3 варені яйця, 250 г вареного буряка, 200 г вареної картоплі, 150 г моркви по-корейськи, 120 мл майонез , сіль, 300 г гранатових зерен.

Приготування: Наріж філе та яйця. Буряк і картоплю натрій на тертці.

У центр тарілки постав склянку. Виклади шар картоплі, поперч, посоли та змасти майонезом. Додай шарами курку, моркву та яйця.Присип сіллю, перцем і змасти майонезом. Виклади буряк, змішаний із залишками майонезу. Зверху густо прикрась зернами граната. Дістань склянку та прибери салат на 1,5 години в холодильник.

Дивіться також:  Картопля, запечена у фользі в духовці - 15 дуже смачних рецептів

11. Салат “Гранатовий браслет” з мовою

Салат «Гранатовий браслет» з язиком

Овочі у поєднанні з мовою та гранатом — це справжній делікатес!

Тобі знадобиться: 300 г вареної яловичої мови, 250 г вареного буряка, 300 г вареної картоплі, 1 варена морква, жменя горіхів, 120 мл майонезу, мелений чорний перець великий гранат.

Приготування: Натрій на тертці буряк, картопля та морква. Мова дрібно наріж. Горіхи підсуши на сковороді та подрібни у блендері. Гранат очисти та розбери на зернятка.

Посередині тарілки постав склянку. Виклади шарами картопля, горіхи, язик, морква та буряк. Після кожного шару додай трохи солі, перцю та майонезу. Густо прикрась салат гранатовими зернами, дістань склянку та прибери «Гранатовий браслет» на 1,5 години в холодильник.

12. Салат «Гранатовий браслет» із сиром та горіхами

Салат

Смачніше виходить із солоним сиром.

Тобі знадобиться: 300 г відвареної яловичини, 150 г твердого сиру, 200 г вареного буряка, 1 варена морква, 3 варені картоплі, 1 цибулина, 100 г сушених горіхів, 1 , мелений чорний перець, сіль, 1 крупний гранат.

Приготування: Яловичина і цибуля дрібно наріж. Натрій на тертці сир і варені овочі. Гранат розріж і акуратно розбери на зернятка.

У центр тарілки постав склянку. Виклади салат шарами в такій послідовності: картопля, цибуля, яловичина, морква, горіхи, сир та буряк. Після кожного шару, крім цибулі та горіхів, додай сіль, мелений перець та майонез. Зверху прикрась гранатовими зернами. Дістань склянку і прибери салат на 2 години на холодильник.

13. Салат «Гранатовий браслет» з яловичиною та родзинками

Салат «Гранатовий браслет» з яловичиною та родзинками

Занадто сухі родзинки можна проварити 1 хвилину.

Тобі знадобиться: 300 г відвареної яловичини, 2 варені буряки, 300 г вареної картоплі, 1 варена морква, півсклянки родзинок, 300 мл окропу, 120 г майонезу, мелений чорний , 200 г гранатових зерен.

Приготування: Яловичина наріж. Варені овочі натрію на тертці. Родзинки промий окропом і обсуши.

У центр тарілки постав склянку. Виклади шар картоплі, поперч, посоли та змасти майонезом. Наступними шарами йдуть цибуля та яловичина. Знову додай сіль, перець та майонез. Виклади моркву, родзинки та буряки, змішані з майонезом.Зверху прикрась зернами граната. Акуратновийми склянку і відправте «Гранатовий браслет» на 2 години в холодильник.

14. Салат «Гранатовий браслет» із вареною ковбасою

Салат

Відмінний рецепт «Гранатового браслета», коли немає м’яса.

Тобі знадобиться: 250 г вареної ковбаси, 200 г вареного буряка, 3 варені картоплі, 2 цибулини, 3 варені яйця, 100 мл майонезу, мелений чорний перець, сіль, 1 гра.

Приготування: Наріж ковбасу, яйця та цибулю. Варені овочі натрію на тертці. Гранат розріж і розбери на зернятка.

У центр тарілки постав склянку. Виклади шар картоплі, посоліть, поперчіть і змасті майонезом. Виклади шарами цибулю та ковбасу. Знову додай перець, сіль та майонез. Виклади яйця, а потім буряк. Змасти майонезом та прикрасити гранатовими зернами. Вийми склянку і поставте салат на 1 годину в холодильник.

15. Салат “Гранатовий браслет” без м’яса

Салат

Вегетаріанцям достатньо використати пісний майонез.

Тобі знадобиться: 250 г вареного буряка, 200 г вареної картоплі, 2 варені моркви, 1 цибулина, 100 г волоських горіхів, 100 мл майонезу, мелений чорний перець, сіль, гранат.

Приготування: Варені овочі натрій на тертці.Цибулю наріж тонкими півкільцями. Горіхи підсуши на сковороді та подрібни у блендері. Гранат розріж і розбери на зерна.

У центр тарілки постав склянку. Виклади шар картоплі, посоліть, поперчіть і змасті майонезом. Наступними йдуть цибуля, морква, горіхи та буряк. Після моркви та буряків додай перець, сіль та майонез. Зверху прикрась гранатовими зернами. Дістань склянку і постав салат на 1,5 години в холодильник.

Дивіться також:  Пиріг із листкового тіста - 15 смачних рецептів приготування

16. Салат «Гранатовий браслет» з яловичиною та яблуком

Салат «Гранатовий браслет» з яловичиною та яблуком

Для цього рецепту підійдуть будь-які кисло-солодкі яблука.

Тобі знадобиться: 300 г відвареної яловичини, 200 г яблук, 2 варені буряки, 300 г вареної картоплі, 150 г вареної моркви, 1 цибулина, 100 г волоських горіхів, 1 , мелений чорний перець, сіль, 1 гранат.

Приготування: Яловичина, цибуля та яблука дрібно наріж. Варені овочі натрію на тертці. Горіхи підсуши на сковороді та подрібни. Гранат акуратно розріж і розбери на зернятка.

У центр тарілки постав склянку. Виклади салат шарами в такій послідовності: картопля, цибуля, яловичина, яблука, морква, горіхи та буряк. Після кожного шару, крім цибулі та яблук, додай сіль, перець та майонез. Зверху густо виклади гранатові зерна. Вийми склянку і поставте «Гранатовий браслет» на 2 години в холодильник.

17.Салат «Гранатовий браслет» з крабовими паличками та кукурудзою

Салат «Гранатовий браслет» з крабовими паличками та кукурудзою

Оригінальний варіант «Гранатового браслета» для любителів крабових паличок.

Тобі знадобиться: 300 г крабових паличок, 2 варені буряки, 200 г вареної картоплі, 4 варені яйця, 1 банка консервованої кукурудзи, 2 цибулини, 150 мл майонезу, молотий сіль, 300 г гранатових зерен.

Приготування: Наріж крабові палички, яйця та цибуля. Буряк і картоплю натрій на тертці.

У центр тарілки постав склянку. Виклади шар картоплі, посоліть, поперчіть і змасті майонезом. Далі виклади шарами цибулю, крабові палички та яйця. Знову посолити, поперчити і змасти майонезом. Виклади кукурудзу та буряк, змішану з майонезом. Прикрась густим шаром гранатових зерен. Акуратно дістань склянку і прибери салат на 2 години на холодильник.

18. Салат «Гранатовий браслет» з індичкою та кедровими горіхами

Салат «Гранатовий браслет» з індичкою та кедровими горіхами

Кедрові горіхи додадуть салату чудовий сосновий аромат.

Тобі знадобиться: 250 г вареної індички, 2 варені буряки, 250 г вареної картоплі, 1 цибулина, 2 ст.л.кедрових горіхів,3 варені яйця, 120 мл майонезу, мелений чорний перець, сіль, 200 г гранатових зерен.

Приготування: Наріж індичку, цибулю та яйця. Варені овочі натрій на тертці.

У центр тарілки постав склянку. Виклади шарами картоплю, цибулю, індичку, яйця, горіхи та буряк. Після картоплі, індички та буряків додай сіль, перець та майонез. Зверху густо виклади гранатові зерна. Акуратно вийми склянку і приберіть «Гранатовий браслет» на 1,5-2 години в холодильник.

19. Салат «Гранатовий браслет» із рибними консервами

Салат

Візьміть сардину, горбушу або сайру в маслі.

Тобі знадобиться: 1 банка рибних консервів, 250 г вареного буряка, 200 г вареної картоплі, 150 г вареної моркви, 2 цибулини, 1 ст.л. лимонного соку, 100 г майонезу, мелений чорний перець, сіль, 200 г гранатових зерен.

Приготування: Консерви разомні вилкою. Варені овочі натрію на тертці. Цибулю наріж кільцями та збризкайте лимонним соком.

У центр тарілки постав склянку. Виклади шар картоплі, посоліть, поперчіть і змасті майонезом. Наступними йдуть цибуля, консерви та морква. Знову додай сіль, перець та майонез. Виклади буряк, змішаний з майонезом, і прикрась зернами граната. Акуратно дістань склянку та постав салат на 1,5 години в холодильник.

20.Салат «Гранатовий браслет» з яловичиною та солоними огірками

Салат «Гранатовий браслет» з яловичиною та солоними огірками

Такий салат зберігається не більше 6 годин!

Тобі знадобиться: 200 г відвареної яловичини, 200 г солоних огірків, 200 г вареного буряка, 2 варених картоплі, 150 г вареної моркви, 1 цибулина, 100 мл майоне , сіль, 200 г гранатових зерен.

Приготування: Яловичина, цибуля та огірки дрібно наріж. Морква, буряк та картопля натрі на тертці.

У центр тарілки постав склянку. Виклади шар картоплі, присип сіллю, перцем і змасти майонезом. Далі шарами виклади цибулю, яловичину, моркву, огірки та буряк. Після яловичини та буряків додай сіль, перець та майонез. Зверху прикрась гранатовими зернами. Акуратно дістань склянку, прибери салат на 1:00 в холодильник.