«Їжачки» з фаршу з рисом: рецепти з підливою зі сметани і томатної пасти, на сковороді в духовці, мультиварці і мікрохвильовці

Якщо у вашій родині люблять тефтелі, обов’язково порадуйте рідних стравою «їжачки» з фаршу з рисом. Рис кладеться в м’ясну основу сирим, готові тефтелі покриваються забавними «голками». Звідси й назва «їжачки». Стандартний набір продуктів і трохи творчості — ось все, що потрібно, щоб приготувати смачне і поживне блюдо до сімейного вечері.

Якщо ви одночасно і консерватор, і експериментатор, обов’язково зробіть «їжачки» з фаршу і рису. Можна навести чотири аргументи на користь цієї страви.

  • Смак. Соковитий фарш і нейтральний рис — вигідне поєднання, яке використовується в багатьох рецептах. Ароматна і ніжна підлива відмінно доповнює картину.
  • Доступність. Всі інгредієнти коштують порівняно недорого і практично завжди є в холодильнику. Можна сказати, що це стандартна «продуктовий кошик» середньостатистичної сім’ї.
  • Користь. Блюдо складається з корисних продуктів і готується «корисним» способом. Тому воно підходить для живлення всієї родини, включаючи маленьких дітей.
  • Два в одному. «Їжачки» — це основне блюдо і гарнір одночасно. Таким чином, ви економите не тільки час на приготування, але і місце в холодильнику.
Дивіться також:  Рис для ролів: рецепт приготування (з заправкою)