Закрита піца кальцоне з куркою і сиром – покроковий рецепт

Італія – країна оливкових гаїв, вина і запаморочливого аромату, виходять з італійських ресторанів. Чим же пахне Італія? Звичайно ж, свіжоприготованою піцою. Піца для Італії свого роду візитна картка, жоден турист не поїде з цієї країни, доки не вкусить це божественне блюдо. Різновидів цієї страви в Італії налічується близько двох тисяч. Вона буває відкрита, як ми звикли її бачити, так і закрита.

Варіант закритої піци в Італії носить назву Кальцоне, що в перекладі з італійського означає підштаники. Так, не зовсім зрозуміло у кого закрита піца асоціюється з кальсонами, але тим не менше факт залишається фактом.

Піца кальцоне (calzone) – це італійський пиріг, чимось схожий на наш, російський чебурек, тільки більш значного розміру, так і начинка у кальцоне буває зовсім різна на відміну від чебурека. Закрита піца кальцоне має дуже цікаву історію. Безумовно, при такому розмаїтті видів піци з різними начинками, справжніх італійців було складно чимось здивувати. І тоді піццайоло вирішили прикрити начинку верхнім шаром тесту, і, природно, для клієнта ресторану був якийсь момент сюрпризу. Це нововведення настільки сподобалося відвідувачем, що закрита піца кальцоне стало дуже популярна серед відвідувачів. Тісто для кальцоне готується за такою ж схемою, що і для інших видів піци. Щоб приготувати італійську кальцоне в домашніх умовах необов’язково бути шеф-кухарем, достатньо мати правильний рецепт, мінімум здібностей і максимум бажання, і ви зможете влаштувати своїм рідним вечір італійської кухні.

Дивіться також:  Кальмари з лимоном

Цікаво: Піццайоло – це люди, які готують піцу, це поняття з’явилося ще у 17 столітті.

Перед початком приготування, необхідно визначитися з начинкою для нашого італійського закритого пирога. Як і для відкритої піци, для calzone можна використовувати будь-яку начинку. Наприклад, найпростіший варіант– це кальцоне з сиром. Тобто в якості начинки ви можете використовувати сир і спеції (орегано, розмарин і базилік). Найчастіше італійську кальцоне готують з шинкою і сиром. Але ми пропонуємо вам самостійно приготувати кальцоне з куркою.