Як приготувати пиріг з куркою?

Як приготувати пиріг з куркою?

Тут все просто! Ми любимо пироги, тому що вони пахнуть будинком, вони теплі, вони завжди смачні і такі різноманітні. Господині люблять пекти пироги, бо так хочеться порадувати своїх домашніх такою смакотою. Та так здорово, що ми можемо їх піч з будь-якими начинками. Нам природа сама це підказує. Влітку це риба, ягоди, гриби, а взимку ну, звичайно ж, м’ясо, капуста і картопля.

Як приготувати пиріг з куркою?

Зробимо тісто, потім приготуємо начинку і займемося куховарством. Для початку розтопіть пачку маргарину, остудіть і додайте трохи борошна, потім 200 грам сметани, краще взяти жирненькой і ще 100 грам кефіру. Перемішуючи, вводите по дрібці соди, цукру і солі, додайте в тісто одне яйце, тепер треба всипати борошно в міру потреби, тісто промешивайте і слідкуйте, щоб його консистенція була м’якою і підходящої для пирогів.

Дивіться також:  Пиріжки з м'ясом в духовці на сковороді: покрокові рецепти

Укрийте його чистим рушником, і поки ми займемося начинкою, тісто підійде. Напевно, не помилюся, якщо скажу, що саме для тіста, потрібна душа. Вимішуючи тісто, зробіть так, що з кожним дотиком рук, ви передавали тесту ту ніжність, ласку і турботу, своїм близьким, тим людям, для яких ви готуєте ці чудові пироги.