Французькі меренги – покроковий домашній рецепт приготування

Французькі меренги – тільки на перший погляд екзотичний десерт, а насправді містять у своєму складі лише любовний тандем з двох інгредієнтів – білків і цукру. Однак сам процес перетворення прозаїчних продуктів в солодке страву схожий на якесь чарівництво.

Любити чи не любити вирішує кожен індивідуально, а от навчитися тому, як приготувати французькі меренги, все ж варто кожної поважаючої себе господині.

Різноманітність і застосування вишуканих ласощів

Сам десерт під назвою меренги на увазі під собою безліч варіацій.

  • Французькі – так звані в народі «безешки». Готуються збиванням цукрового піску з білками і наступним випіканням в духовій шафі. Відмінно підійдуть для повітряних прошарків у тортах, як самостійне пироженко і для приготування горезвісних макаронс. Так як в процесі збивання білки не проходять термічну обробку, то обов’язковим є подальше випікання безе.
Дивіться також:  Хачапурі по-аджарськи: покроковий рецепт з фото

  • Швейцарські меренги— збивання тих же інгредієнтів відбувається на водяній бані. Білки при цьому пастеризуються, тому сміливо використовуйте готові тістечка з хрусткою скоринкою для декорації тортів або просто насолоджуйтеся смаком соло.

  • Італійські меренги— ідеальні для використання в різних багатоярусних тортах. Такі ласощі найбільш щільні і не расплывутся, як вчорашній макіяж на втомленою дамі.