Мастика для торта – покрокові рецепти приготування

За допомогою мастики можна створити з простого десерту кулінарний шедевр. Ця пластична маса не тільки надає формам будь-якого торта завершеність, але і виступає в ролі матеріалу для створення всіляких елементів декору. З цього матеріалу ви дізнаєтеся, як зробити мастику для торта в домашніх умовах і зможете творити з неї такі прикраси для десертів, які шкода буде різати.

Види мастики для торта

Основою для будь мастики є цукрова пудра і цукор. Інші компоненти можна підбирати, виходячи з того, який колір і присмак ви бажаєте отримати. Варіацій приготування їстівного покриття для тортів і тістечок існує величезна безліч. Розглянемо найпоширеніші з них.

  • Мастика для торта з маршмеллоу. Улюблений варіант американських домогосподарок. Цікаве слово «зефір» треба розуміти як «зефір». З покриттям дуже зручно працювати, воно нагадує пластилін не прилипає до пальчикам і надає ідеальну форму десерту.
  • Желатиновий пастилаж. Готуватися на основі желатину, з-за чого швидко набуває пружні форми. Чудово підійде для створення прикрас, таких як листочки, пелюстки і тд.
  • Домашня мастика зі згущеного молока. Дуже смачне і зручний в роботі покриття. Їм можна обтягувати тортики повністю, ліпити фігурки і квіточки невеликого розміру.
  • Медова. Добре підійде для ліплення елементів прикрас середнього розміру. Маса не кришиться, не сиплеться, що значно полегшує роботу кулінару.
Дивіться також:  Італійські меренги - домашній рецепт приготування торта з ними