Сир Буко в домашніх умовах – покрокова готування

Вам подобається їсти вранці смачні бутерброди з ніжним сир-кремом, а на «Філадельфію» і «Маскарпоне» ви вже не можете дивитися?! Ми пропонуємо вам цікаву альтернативу – сир Буко. Цей продукт виробляють в Данії на основі свіжого молока і інших «спеціалізованих» компонентів. На превеликий жаль не у всіх магазинах можна зустріти цей сир, але у нас з вами вихід є – це самостійно приготувати Датський крем-сир в домашніх умовах. Отже, починаємо наш кулінарний «інструктаж» на тему – як приготувати сир Буко.

Всі секрети готування крем-сиру «Буко»

Заводське приготування сиру Буко виглядає наступним чином: береться не менше п’яти літрів найкращого коров’ячого молока, яке було піддане процедурі пастеризації, а так само спеціальні бактерії. Які саме бактерії не відомо, датські «сировари» ретельно приховують назви всіх необхідних видів. Потрапивши в молоко «таємні» бактерії роблять свою справу, а саме створаживают молоко, тим самим утворюючи пластівці. Крім пластівців утворюється сироватка, але її повністю зливають і ставлять нагріватися до температури 85 градусів. Нагріту сироватку переливають до створоженным пластівців і гарненько заважають, до утворення кремоподібної маси. Останнім кроком йде пакування і повне охолодження продукту. Ось такий нескладний фабричний процес готування. Природно, в домашніх умовах все виглядає по іншому.

Домашній варіант «Буко»

Все, що приготоване своїми руками, краще і смачніше магазинного, і наш домашній сир Буко «доведе» це вам! Скуштувавши продукт з супермаркету і свій домашній варіант, ви віддасте перевагу другому, а наше апетитне фото цього «home»продукту, стане додатковою перевагою. Зараз ми покроково розпишемо схему того, як зробити сир Буко своїми руками. Перелік інгредієнтів в цьому рецепті відсутня, так як готування вимагає тільки 1 літр кефіру.

Дивіться також:  Сир пармезан в домашніх умовах - детальний процес приготування

Інструкція по приготуванню:

  • Літрову упаковку кефіру з жирністю 2,5 % необхідно укласти на цілу ніч в морозильну камеру.
  • Ніч пройшла, вранці дістаємо наш заморожений пакет і укладаємо в раковину, обливаємо окропом.
  • Чекаємо повного відтавання кефіру. Відтанув, тепер потрібно перекласти його в заздалегідь приготовлений друшляк з простеленной по дну марлею.
  • Виклали кефір, накрили залишилися відрізком марлі і залишили в спокої до вечора.
  • Вечір настав, все, сир Буко в домашніх умовах сготовлен, ви можете вживати своє кулінарне творіння. Єдине «Але», не забудьте посолити свій домашній крем-сир, а то прісне страва – це нудно!
  • Куди може «піти» ця смачна сирно-кремова маса? Та куди завгодно, ви можете намазати на бутерброд, додавши при цьому додаткові інгредієнти, наприклад, зелений лук, зелень, шинку, морепродукти, томати, огірки, копченості, салямі і т. д. Можете укласти Буко в чізкейк, роли, торт або навіть в соус. Експериментуйте як завгодно, і пам’ятайте, що наш домашній сир Буко – це дієтичний продукт, який можна їсти не боячись за свою фігуру, так що можете не контролювати порції!