Такояки – покрокові рецепти приготування в домашніх умовах

Такояки – це смачна японська закуска, добре відома в усьому світі. В Японії прямо у вуличних наметах готують і продають туристам і місцевим жителям цей фастфуд. У цій статті ми ближче познайомимося з цією стравою і розглянемо як приготувати такояки.

Що таке такояки?!

Такояки являють собою круглі пампушки з начинкою з вареного восьминога. Тісто для токояки готують досить рідке, іноді з додаванням сиру, тому після смаження воно стає ніжним і повітряним. Гарячі кульки подають під спеціальним соусом, посипати імбиром і стружкою тунця.

Секрет круглої форми такояки полягає в спеціальній сковороді з напівсферичними поглибленнями. У змащені лунки наливають рідке тісто, розкладають шматочки відвареного восьминога, посипають повітряним рисом, зеленою цибулею і маринованим імбиром. За мірою смаження тісто тужавіє, а потім його майстерно перевертають спеціальним пристосуванням у вигляді шила. Японські пончики повертають кілька разів, поки пончик не придбає идеальною сферичну форму і як слід не зарум’яниться. Потім закуску викладають у тару, поливають японським майонезом або спеціальним соусом. Подаються пончики завжди тільки в гарячому вигляді, поки тісто зберігає свою ніжність і легкість.

Дивіться також:  Ажурні млинці: рецепти тонких млинців з фото

Незважаючи на свою екзотичність таке блюдо японської кухні можна легко приготувати самостійно в домашніх умовах. Тільки для цього необхідно буде запастися сковорідкою для такояки.