Крутони з часником і сиром – покрокові рецепти приготування

Салат «Цезар», мабуть, є одним з найвідоміших салатів у всьому світі. Жоден рецепт салату «Цезар» не обходиться без маленьких і смачних сухариків, які носять назву крутони. А якщо ви ще і в курсі, як приготувати крутони, то вас можна сміливо назвати спецом в приготуванні салату «Цезар». Крутони – це маленькі скибочки хліба, запечені в олії зі спеціями. Якщо для вас це блюдо поки не відомо, то ми вас неодмінно навчимо його готувати самостійно. Рецепт крутонів дуже простий і під силу будь недосвідченій господині, а процес приготування не займе великої кількості часу.

Трохи історії

Перед тим як приступити до процесу приготування, радимо в пізнавальних цілях трохи ознайомитися з історією появи крутонів. Ці маленькі та смачні сухарики були придумані французами, які є особливими гурманами. Навіть саме французьке слово «crouton» має переклад як «корочка або окраєць». Раніше французи використовували окраєць хліба в якості, так званої сцени або помосту, для подачі особливого десерту або закуски. Робилося це з метою економії, так як така подача виглядала вишукано і дорого. Наприклад, шматочок сиру з крутоном на фуршетному столі вже мав вигляд повноцінної закуски.

Дивіться також:  Копчена оселедець - рецепт приготування в духовці

А вже в подальшому, ці сухарики стали частиною салатів, бульйонів, супів-пюре, а також самостійною стравою. Найчастіше готують крутони з часником та сиром, існують рецепти крутонів і з іншими добавками, але сьогодні ми розглянемо рецепти з часником і сиром, а також покрокову інструкцію їх приготування з фото.