Як смажити насіння на сковороді, в мікрохвильовій печі і духовці

Насіння соняшнику– традиційне і улюблені багатьма слов’янське ласощі. Вони користуються великим попитом, а соняшникову олію вітчизняного виробництва експортують по всьому світу. Користь від вживання в їжу ядер соняшника відзначена лікарями. Амінокислоти, що містяться в них, не дозволяють відкладатися холестерину в судинах, а вітамін Е – насичує кров киснем.

Тим не менш, як смажити насіння в домашніх умовах знають не всі, більшість воліють купувати продукт у готовому вигляді, хоча він часто поступається за смаковими якостями домашнім. Хтось полюбив сильну прожарювання, а хтось- дуже легку, деякі — солоні і великі насіння, томлені на сковороді, саме тому варто ретельно покроково розібратися як зробити «страва» ідеальним саме для вас. У статті ви зможете знайти фото і різні варіанти того, як обсмажити насіння самостійно.

Дивіться також:  Курячі рулетики - кращі популярні рецепти рулетів з начинками

Проте, слід пам’ятати, що неправильне приготування або зловживання насінням соняшника може принести шкоду організму – печія, загострення шлункових захворювань, порушення в роботі печінки і пр. І не забувайте про калорійність, близько 600 кілокалорій, більше половини з яких – жири.