Швидкі оладки на кефірі — рецепт з відео

 

Дуже часто у нас пропадають продукти. Але не викидати ж їх. Доводиться придумувати, як їх раціонально використати, щоб і без шкоди організму, і смачно. Безсумнівно, вихід є. Отже, цей рецепт розповість, як приготувати найпростіші пишні оладки на кефірі.

Перед тим як готувати, давайте поговоримо про те, що таке оладки? Оладки – це різновид млинців, але у формі невеликої по діаметру коржі. Оладки на кефірі набагато товщі млинців і смажаться на рослинному маслі. Оладки можуть бути в різних інтерпретаціях. Наприклад, сирники – це ті ж оладки, тільки з сиру. Деруни – це оладки з картоплі. Оладки можуть бути і з кабачків або моркви, а можуть і з кабачків і з моркви разом. Але якими б оладки не були, алгоритм їх приготування майже завжди один і той же.

Дивіться також:  Налисники на молоці — рецепт з відео

В Америці наші оладки називаються панкейками. Правда, американські оладки робляться з більш густого тіста і смажаться на антипригарній сковороді без додавання масла. Цей рецепт у американців користується величезною популярністю. Американці зазвичай воліють є панкейкі на сніданок, рясно поливаючи їх кленовим сиропом або прикрашаючи ягодами або джемом. Ви напевно бачили такі панкейкі в американських фільмах, адже ці оладки є мало не символом Америки.

Наші російські оладки, звичайно, не символ країни, але тим не менше цей рецепт має право називатися національним російським блюдом. Цікавий той факт, що в 19 столітті в Санкт-Петербурзі під оладками малися на увазі товсті млинці-коржі з начинкою з яблучного пюре або варення. Тісто на оладки може бути дріжджовим, а може бути і без дріжджів. Даний рецепт розповість, як швидко приготувати смачні пишні оладки на кефірі.