Дріжджові оладки — рецепт з відео

 

Що головне в хорошій дріжджовий випічки? Рецепт, пишне тісто і, звичайно, відмінний смак. Це два важливих критерії, за якими оцінюється якість такої випічки. Одними з таких дріжджових ласощів є оладки, які можна приготувати вдома. М’які смачні і пишні, такі, що просто тануть у роті.

Для приготування оладок зазвичай прийнято брати свіжі дріжджі, але якщо таких немає, то можна скористатися і сухими. Завдяки дріжджам тісто стане набагато легшим, а смак насиченішим. Однак є і невеликий мінус – часу на рецепт доведеться витратити трохи більше, ніж на те, щоб приготувати звичайні пишні оладки, так як потрібно чекати підняття дріжджів.

Оладки такого роду можливо приготувати як на кефірі, так на молоці та воді. До того ж в тісто досить часто прийнято додавати фруктові або овочеві добавки, а також мед і т. д. загалом, серед величезного різноманіття рецептів кожен зможе знайти собі щось до душі.

Дивіться також:  Млинці на пиві — нереально смачні (відео)

Але варто зауважити, що гарні пишні оладки можуть вийти тільки з першокласних продуктів, тому потрібно ретельно підійти до їх підбору. При виборі дріжджів потрібно простежити, щоб вони були з приємним запахом. Прилипати до рук вони не мають, а консистенція повинна бути щільною. При виборі сухих потрібно звернути увагу на дату, зазначену на упаковці: чим свіже, тим краще. А борошно бажано брати вищого сорту і кілька разів просіяти її перед приготуванням. Якщо виконати це нескладні вимоги, то спекти і ніжні пишні оладки буде дуже просто.