Салати з червоної капусти: 13 рецептів покроково з овочами, ковбасою, яйцями, рибою

Червону капусту дуже люблять кухарі. Адже вона здатна додати яскравих фарб практично в будь-який салат. Її обожнюють вегетаріанці, оскільки червоний качан містить безліч мінералів, вітамінів, може сміливо претендувати на звання джерела корисних речовин. І саме її рекомендують дієтологи тим пацієнтам, у яких виявлені проблеми з ШКТ, високий холестерин або знижений імунітет. Вирішили оздоровити організм або просто урізноманітнити своє меню? Тоді використовуйте різноманітні рецепти салатів з червоної капусти.

Про користь червоної капусти для організму знали ще в давнину. Про це свідчать старовинні рецептурні книги. У них зустрічаються рекомендації вживати саме цей вид капусти перед великим бенкетом, щоб поліпшити травлення, нейтралізувати зайве вино. Сучасні дослідження підтвердили правдивість ради. Червонокачанна капуста містить в два рази більше клітковини, ніж білокачанна.

Дивіться також:  Салати з авокадо: 16 рецептів, варіанти з креветками, помідорами, червоною рибою, тунцем, огірками, грушею