Салат з кальмарами: рецепти з замороженим, охолодженим і консервованим продуктом, пісний і теплий варіанти, чим замінити майонез

Салат з кальмарами — закуска, готувати яку можна, використовуючи і традиційні, і незвичайні продукти. Неймовірна смакота замінить вже обридлі «Мімозу», «Вінегрет», «Олів’є» на урочистому заході. Порадувати себе корисним і поживним стравою можна навіть під час посту або дієти.

У кулінарії кальмарів використовували ще в Стародавній Греції. Морепродукти були присутні в меню бідняків. А ось в Римській Імперії кальмари були невід’ємною частиною святкового застілля аристократії. Сьогодні вони присутні в кухнях багатьох країн світу. Для приготування салатів та інших страв використовують їх тушки і щупальця. У домашній кулінарії господині віддають перевагу тушки. Щупальця ж в основному сушать або маринують у складі морських коктейлів. Японці і китайці часто вживають в їжу очі, присоски кальмарів. Ці частини попередньо сушаться на сковороді і вже після додаються до страви.

Дивіться також:  Салат з креветками – 6 простих і смачних рецептів