Салат Гранатовий браслет: дуже смачні класичні рецепти

Салат ” Гранатовий браслет смачний, вишуканий і не дуже витратний. Він став популярним ще в 90-ті роки минулого століття як альтернатива Оселедця під шубою. Салат особливо припаде до смаку тим, хто не дуже любить Шубу саме по причині того, що в її склад входить оселедець. Адже в класичному рецепті теж присутні буряк, картопля, морква, майонез, яйця. Тільки готується він з м’ясом і додатковими інгредієнтами.

Такий красивий салат по-справжньому прикрасить святковий стіл. Його дивовижний вигляд, як у дорогоцінного прикраси, порадує вас і ваших гостей. Любителі літературної класики тут же згадають видатну ліричну повість Олександра Купріна «Гранатовий браслет».

Дивіться також:  Шинка в ветчинниці: покрокові рецепти з фото

Обов’язково приготуйте його на сімейне торжество. Смак багатогранний. Для ситності там присутні м’ясо, горіхи, яйця. Буряк надає страві солодкуватий смак, а гранати – легку кислинку. Хоча, є варіанти приготування і без буряка, сьогодні ми також їх приготуємо.

Щоб салат виглядав красиво, вибирайте для нього стиглі гранати з зернами яскравого кольору. Важливо, щоб вони не були млявими і переспевшими, так це відіб’ється на смак і зовнішній вигляд страви.