Молочний коктейль з полуницею в блендері: рецепти покроково

Важко зустріти людину, якій би не подобалася полуниця. Вона смачна, ніжна, ароматна. Ця ягода прибула до нас з-за океану в 17 столітті ще за царя Олексія Михайловича. З тих пір вона радує нас своїм чарівним смаком.

Але полуниця не тільки смачна, але і надзвичайно корисна. Вона покращує травлення, повертає апетит, стимулює обмін речовин, виводить токсини. Народна медицина рекомендує при кишкових захворюваннях, гастритах, гіпертонії, склерозі, недокрів’ї, анемії.

Ця ягода багата вітамінами, калієм, кальцієм, фосфором, залізом, корисними цукрами (глюкозою і фруктозою). За вмістом вітаміну с вона поступається тільки шипшині, чорній смородині і обліписі.

Як загальнозміцнюючий засіб, свіжі ягоди корисні для дітей. Але слід пам’ятати, що у деяких дітей від полуниці може з’явитися алергічна висипка. Тоді на допомогу приходить молоко.

Дивіться також:  Лікер з кульбаб: найпростіші рецепти приготування

Полуниця і молоко дуже добре поєднуються один з одним. Крім того, що молоко згладжує можливу алергічну реакцію від полуниці, воно сприяє кращому засвоєнню містяться в ній вітамінів і мікроелементів. Можна просто їсти ягоди, заливши їх молоком, а можна з цих продуктів приготувати смачні і корисні коктейлі.

Для молочних коктейлів з полуницею використовуються свіжі гарні ягоди. Перед приготуванням напою їх треба підготувати. Для цього їх необхідно добре промити, не відриваючи плодоніжки.

Не треба мити ягоди під сильним струменем, щоб не порушити м’якоть. Краще помістити їх в друшляк і опустити його разом з ягодами в ємність з водою. Потім ягоди потрібно трохи обсушити за допомогою паперового рушника, а потім видалити плодоніжки.