Кава капучіно, покроковий рецепт приготування

Ченці капуцини винайшли і прославили напій під назвою капучіно, саме так свідчить історія виникнення цього кавового пиття. Кава капучіно являє собою напій з біленької верхівкою і коричневою серединою. Саме так виглядала «ряса» монахів капуцинів, білий капюшон і темний низ сукні, які «подарували життя» нашого сьогоднішнього рецептом. Ми розповімо вам, як приготувати капучіно по правильному, класичним рецептом.

Освоюємо техніку приготування капучіно

Правильний капучіно може вийде у вас тільки тоді, коли ви підберете хороший сорт кави, головне не скупитися при купівлі, візьміть зерна не з дешевого асортименту. Так само радимо вам не молоти каву якщо ви не збираєтеся прямо зараз варити cappuccino, довго лежали зерна втрачають весь свій багатий смак.

Приготування цього напою з допомогою кофемашинки справа проста, але лише в одиниць є ця чудо-техніка. Ми навчимо вас готувати пінний і ароматний кави капучіно з допомогою найпростіших засобів – турки і френч-преса. Навіщо вам френч-прес? Саме за допомогою нього, ви самостійно зіб’єте пишну і густу молочну пінку. Управлятися з цим кухонним начинням просто, піднімайте поршень вгору-вниз і через пару хвилин піна готова.

Про пристосування для готування в домашніх умовах ми розповіли, тепер можна перейти до інгредієнтів, що входять до напій:

  • 100 мл води.
  • 35 гр. кавових зерен свіжого помелу.
  • 130 мл – жирного холодного молока.
  • 15 гр. кориці в порошку.
  • Цукровий пісок за смаком.

Процес варіння кави не занадто важкий, спочатку ви зваріть звичайний еспрессо, кави еспрессо— це база для багатьох кавових напоїв, в тому числі і нашого. Зараз покроково опишемо приготування капучіно, інструкція для початківців домашніх бариста наступна:

Дивіться також:  Найкращі сорти зеленого чаю
  • В джезву виливаємо холодну воду, поверх засипаємо кавовий порошок з мелених зерен. Включаємо плиту і починаємо варіння потроху помішуючи майбутній еспресо. Якщо ви любите солодкі напої, то цукровий пісок краще засипати відразу за меленими зернами. Варіння йде до того моменту, поки «вариво» в джезві не почне закипати.
  • Молоко для капучино необхідно підігріти, але не в якому разі не кип’ятити. Підігріли, переливаємо в склянку френч-преса і вставляємо поршень. Тепер подминаем поршень, опускаємо поршень, ці рухи ви повинні повторювати до того моменту, поки у склянці не утворюється густа піна.
  • Зварений еспресо, капучіно переливаємо в кухоль, чашку або іншу посудину для пиття. Заливаємо еспресо на третину «тари» та поверх напою акуратно укладаємо піну, орудуючи чайною ложкою.
  • Беремо ситечко, насипаємо в нього мелену корицю і потихеньку просіваємо прямо на молочну піну.
  • Ось ви і отримали ароматний і вабливий кава капучіно в домашніх умовах! Пийте його із задоволенням, смакуючи кожен ковток. Якщо вам хочеться більш незвичайного смаку, то можете самостійно урізноманітнити наш рецепт іншими смачними добавками, наприклад морозивом, лікером, шоколадом або горіховою стружкою. У цій статті ми так само не можемо обійтися без «апетитних» фото цього напою, подивившись на які вам одразу захочеться приступити до варению.