З чим п’ють мартіні: білий, рожевий, правила подачі

Мартіні — «король нічне життя». Цей напій однаково люблять і чоловіки, і жінки — в чистому вигляді або у складі коктейлів. Але дуже багато хто задається питанням — з чим п’ють мартіні, як правильно подавати цей напій, які соки підійдуть для змішування, щоб максимально підкреслити смак благородного вермуту.

Які види існують мартіні

Перш ніж розповісти, з чим пити мартіні і які закуски підійдуть для цього напою, варто розібрати види мартіні.

Россо

Цей напій вперше з’явився в 1863 році. Його відмітною особливістю вважається приємний аромат і невелика «гірчинка». Як зазначають фахівці, саме цей мартіні приваблює гармонійним поєднанням трав і винних інгредієнтів.

При додаванні карамелі напій набуває колір бурштину. Крім карамелі добре поєднується з мартіні Россо лимон, апельсиновий сік (соки будь-яких цитрусових), проте дуже багато воліють споживати його в чистому вигляді. Фортеця — 16 градусів.

Росато

До складу цього напою входять червоне і біле вина. З’явився цей вид мартіні в 80-е роки минулого століття. Його відмітною особливістю є ніжно-рожевий відтінок. Фортеця становить 15 градусів.

Дивіться також:  Молочний коктейль з полуницею в блендері: рецепти покроково

Доро

Швейцарський варіант напою, який з’явився в 1998 році. Основа мартіні — біле вино в поєднанні з цитрусовими, медом, мускатним горіхом і коріандром. Фортеця всього 9 градусів.

Фиеро

Приваблює своїми яскравими ароматами, де особливо виділяється цитрусовий. Фортеця — 15 градусів.

Екстра Драй

Прекрасний мартіні, в якому поєднуються аромати лимона, ірису і малини. Приваблює високим вмістом алкоголю (фортеця становить 19 градусів), мінімальною кількістю цукру в складі. Найкраще підходить для приготування коктейлів.

Бітер

Це той самий вид напою, який виготовлений на основі спирту, а не вина. Залучає його трохи гіркуватий присмак і фортеця 25 градусів.

Бьянко

Один з найбільш відомих видів. З’явився трохи більше 100 років тому. Відрізняється пряним і більш м’яким присмаком. Фортеця — 16 градусів. Вважається «жіночим напоєм.