Смузі з молоком – кращі і швидкі рецепти готування

Смузі з молоком – смачний, корисний і ароматний напій. У нього практично немає протипоказань ні дітям, ні дорослим. Коли ви освоїте принцип, як приготувати смузі з молоком, зможете насолоджуватися його оксамитовим смаком, насичуючи організм всіма необхідними мінералами та іншими корисними речами. Вашій увазі самі прості і швидкі рецепти коктейлю на молоці.

Топ-5 секретів іменитих милкшейкеров

  • У milkshake не рекомендується додавати ананаси, ківі і апельсини. У цих продуктах міститься речовина, яка руйнує ферменти молока. Від склянки такого напою в животі може відбутися революція.
  • Промисловий сироп з супермаркету набуває свою барвистість далеко не натуральним шляхом. Тому захистіть свій організм і шлунки дітей від зайвої дози барвників та консервантів. Додавати такий продукт в смузі на молоці не можна.
  • У коктейлі, що містять молочні продукти, не можна додати розтоплений шоколад. В холодному середовищі він тут же застигне, утворюючи грудки. Вони обов’язково будуть застрявати в трубочці, і заважати вам насолоджуватися приємним напоєм.
  • У напій не сипте какао. Воно розбухне і зіпсує весь м’який молочний смак. Крім того, спливаючи на поверхню, воно псує вигляд коктейлю.
  • Горішки також забивають соломинку. Краще просто підсмажити їх, подрібнити і посипати зверху напій.
Дивіться також:  Кращі сорти чорного чаю