Лікер куантро в домашніх умовах – покроковий рецепт готування

Тонка грань між солодкістю і гіркотою, багатий аромат цитрусів і ледь вловимий запах диких трав, насичений янтарний колір, м’який гармонійний смак і пряний смак– все це лікер «Куантро». Не дивно, що він так улюблений гурманами Франції, батьківщиною цього напою. Але необов’язково купувати квиток до Парижа, щоб насолодитися цим смаком влаштувати собі вишуканий вечір можна, приготувавши лікер Куантро в домашніх умовах. Це зовсім швидко, просто і, головне, результат доставить вам справжнє задоволення.

Про лікер «Куантро»

Лікер «Куантро» — це класичний лікер міцністю 40 градусів, який проводиться на основі апельсинової цедри. Саме це і надає йому той самий свіжий цитрусовий аромат та солодкуватий смак.

Днем народження цього напою вважається 1885 рік, коли троє французьких братів, Куантро, Едуард і Адольф, вперше запустили його в продаж. З тих пір, ось вже протягом майже 140 років, цей лікер скрашує вечора любителів якісного і вишуканого алкоголю.

Дивіться також:  Кава по-віденськи, домашні класичний і меланж рецепти

Випуском «Куантро» на сьогоднішній день займається фірма «Remy Cointreau». Вона виготовляє два види цього напою: Cointreau (класичний) і Cointreau Noir (змішаний з коньяком Remy Martin).

Неординарність Cointreau полягає в цікавому поєднанні інгредієнтів: цедрою апельсинів різних сортів (солодких і гірких), гострого перцю запашного лаврового листа… Букет смаку грає всіма відтінками на губах за рахунок різнорідності і, здавалося б, несполучуваності інгредієнтів. Тому, приготувавши апельсиновий лікер Куантро, ви забезпечите собі масу позитивних вражень і насолода для своїх смакових рецепторів.

Купити такий лікер можна майже у всіх великих магазинах алкоголю. Вартість цілком прийнятна, тим більше для такого приголомшливого смаку. Середня ринкова ціна– близько 1500-2000 рублів. Але приготувавши лікер Куантро в домашніх умовах, ви заощадите гроші, отримаєте задоволення від процесу приготування, а в результаті отримаєте теж дуже хороший смак. Так, може, варто спробувати?