Амаретто – кращі рецепти домашнього лікеру

Амаретто — смачний і вишуканий лікер, має дуже стародавню історію виникнення, складну рецептуру, неповторний аромат приємний і оригінальний гіркуватий смак. За своїми смаковими якостями він нагадує марципан. Домашній лікер амаретто неважко приготувати самостійно, потрібно лише уважно дотримуватися всі інструкції з його готуванні.

В класичний склад напою обов’язково входять кісточки абрикоса. Також додаються різні прянощі: м’ята, ваніль, гвоздика, кориця, солодка і ряд інших. Для виготовлення напою будинку використовується солоденький мигдаль.

Зараз ми розповімо, як зробити амаретто в двох варіантах — простому і складному. У першій рецептурою у нас вийде хороша імітація лікеру, а в другій — практично стовідсотковий «двійник».

Дивіться також:  Лікер з кульбаб: найпростіші рецепти приготування

Зверніть увагу, що не можна виготовляти домашній амаретто з різних частин черемхи – кори, листя, насіння. У них високий вміст бензальдегіду — отрути, яка порівняно з синильною кислотою набагато сильніше. Тому не ведіться на безліч схем з приготування напою з черемхи, якими рясніє інтернет. Краще скористайтеся перевіреними доступними інгредієнтами.