Маринована цибуля на зиму: рецепти без стерилізації, з буряком, з перцем, лавровим листом

Маринована цибуля — це ходовий продукт. Шашлик, домашня шаурма або бургери, всілякі салати та бутерброди — усюди необхідний цей пікантний інгредієнт. Ви, напевно, помічали, що з банки з будь солоної консервацією цибулю з’їдається в першу чергу. Цілком логічно зробити гіркий овоч «зіркою» домашніх заготовок і приготувати мариновану цибулю на зиму.

Незважаючи на свою гіркоту і різкий аромат, цибулю є найпоширенішим овочем у світі. Ось тільки деякі цікаві факти про цей продукт.

  • Історичні корені. Точне місце і час походження лука історикам невідомо, однак вони встановили, що овоч був відомий в Давньому Єгипті. У працях Геродота зазначено, що рабів будували піраміду Хеопса, годували цибулею для підвищення працездатності і профілактики хвороб.
  • Пальма першості. Світовим лідером по споживанню лука вважається Лівія. Практично всі національні страви додається цей овоч.
  • Солодше фруктів. За змістом цукру овоч перевершує яблука і груші. Саме тому під час готування він стає солодким.
  • Прототип Землі. Стародавні шумери вважали лук продуктом богів. Вони були впевнені, що Земля була створена за зразком цього овоча.
  • Безліч видів. На даний момент у світі налічується близько 900 видів цибулі, але їстівними є трохи більше 200. Решта — це дикорослі сорти, які не мають харчової цінності.
Дивіться також:  Лечо з кабачків на зиму: прості рецепти з томатною пастою, свіжими помідорами, солодким перцем, морквою, баклажанами