Як варити кальмарів, щоб вони були м’які, скільки хвилин кип’ятити і як правильно чистити + відгуки

Крилата риба — так стародавні греки називали кальмарів. Саме вони вперше освоїли технологію варіння цього багатого білком і мікроелементами страви, яка сьогодні вільно продається в магазинах міст, що знаходяться за тисячі кілометрів від океанського узбережжя. Вам належить дізнатися, як варити кальмарів, щоб вони були м’які, і на власному досвіді розвінчати міф про складність приготування цього морепродукту.

Неординарні десятиногие головоногі молюски — рекордсмени за вмістом вітамінів РР і В6. Цих речовин в кальмарах навіть більше, ніж у рибі. Крім того, до складу м’яса входять мінеральні речовини, що сприяють інтенсивному виділенню шлункового соку. А як наслідок — якісному переварюванню їжі і безперебійній роботі шлунково-кишкового тракту.

Безумовна користь

М’ясо молюска — джерело білків: на 100 г продукту припадає 18 г білка, який є основою для побудови нових клітин і сприяє нарощуванню м’язової тканини. Ось чому цей морепродукт так люблять завсідники тренажерних залів. Набір вітамінів, що містяться в кальмарах, теж значний і різноманітний. У них є практично все, що необхідно організму людини для нормального функціонування — від йоду і заліза до марганцю і калію. Про останній варто сказати окремо. Без цієї речовини серцевий м’яз неспроможна якісно качати кров. Саме калій допомагає сердечному «насосу» працювати чітко і злагоджено, немов годинник.

Дивіться також:  Пастила з яблук в домашніх умовах: рецепти в сушарці для фруктів, мікрохвильовій печі, духовці

Ну, і в якості контрольного пострілу цікавий факт: в кальмарах практично немає жиру! Спортсмени та прихильники дієт можуть радіти, так як м’ясо молюска — один з небагатьох делікатесів, яким можна без побоювань насолоджуватися навіть в період розвантажувальних днів.