Гарбузове насіння від глистів: народні рецепти, відгуки

Використання насіння проти паразитів при вагітності, для дітей

Якщо збираєтеся лікувати дітей за допомогою даного засобу, то тут варто спиратися на вік малюка. Загальна схема виглядає наступним чином:

  • Від 5 до 7 років — не більше 150 г.
  • 8-10 років — 200 г.
  • 11-12 років — максимум 250 г.
  • З 12 років і старше — 300 г (як у дорослих).

А от дітям до 5 років потрібно давати не самі насіння, а здобуте з них «молочко». Для цього візьміть 200 г очищених зерняток разом із зеленою оболонкою, пропустіть через м’ясорубку, заваріть 400 мл води. Після отримання суміші її потрібно прогрівати на водяній бані протягом двох годин.

Після цього вимкніть рідина, ємність з складом укутайте в рушник і залиште на ніч.

Дивіться також:  Огірки по-корейськи найсмачніший рецепт на зиму без моркви

Вранці процідіть отриманий склад і залиште чисту рідину настоюватися ще на півгодини. За цей час на поверхні з’являться маслянисті плями — обов’язково приберіть їх, а потім отримане «молочко» запропонуйте дитині. Його також споживають виключно на голодний шлунок. В цілях профілактики прийом засоби слід повторити через тиждень.

 

Якщо під час вагітності ви виявили ознаки гельмінтів, то гарбузове насіння допоможуть вам дуже швидко і, що важливо, є безпечним для вашого малюка. Набагато краще їсти насіння не сирими, а зробити з них коктейль, взявши для нього 200 г продуктів і 200 мл молока. Збийте всі інгредієнти і випийте отриману суміш вранці перед сніданком. Через годину слід випити 1 ст. л. касторки, оскільки це засіб чинить проносний ефект.