Гарбузове насіння від глистів: народні рецепти, відгуки

Очищаємо організм за методом Семенової

Відомий доктор Семенова розробила власну схему виведення глистів з організму, яка складається з трьох етапів. Давайте кожен з них розглянемо детальніше.

Перший етап

На даному етапі потрібно вивести найпростіших шкідників, наприклад стрічкових або круглих гельмінтів. Очищення здійснюється за рахунок застосування відвару або настою полину двічі на день (по 50 мл, причому добова доза не повинна перевищувати 100 мл). При зловживанні даним складом є можливість зіткнутися з таким побічним ефектом, як нервовий розлад.

Настої або відвари полину заборонені в період вагітності і лактації.

Тривалість першого етапу становить три дні, після чого потрібно зробити п’ятиденний перерву.

Другий крок

На цьому етапі з організму повинні бути виведені окремі крупні паразити. На голодний шлунок з ранку потрібно з’їсти 300 г насіння (не запивайте їх, оскільки вода знижує ефективність продукту, в результаті чого у паразитів залишається шанс вижити). Через 2-3 години варто випити сольовий розчин і зробити клізму.

Дивіться також:  Соус зі сливи на зиму: рецепти м'ясом, з чорносливом, грушею, хмелі-сунелі, без варіння і без закочування

Причому в день лікування потрібно проводити процедури з клізмою як мінімум кожні три години.

Тривалість етапу — тиждень, після чого потрібно зробити перерву на 7 днів. Варто пам’ятати в період лікування і про харчування: страви повинні бути щадними, тому краще всього «налягати» на каші, варені овочі, фрукти, уникаючи смаженої і жирної їжі

Заключний етап

На даному етапі проводиться очищення печінки. Для цього потрібно приготувати засіб з соку лимона і оливкової олії. Воно має одночасно і жовчогінну дію, та виводить залишки паразитів.

Автор даного методу рекомендує повторювати його не менше 4 разів.

Головне, не користуватися ним:

  • при вагітності;
  • дітям молодше 16 років;
  • при наявності каменів;
  • при захворюваннях ШКТ, кишечника (наприклад, при виразці).