Фарширований перець на зиму: рецепти з рисом, капустою, овочами, морквою і м’ясом, заготівля в банках, морозилці, без стерилізації

Фарширований перець на зиму заготовляють багато господинь. Процес не відрізняється простотою, вимагає наявності вільного часу в гарячу урожайну пору, але результат того вартий. Для начинки використовують різні продукти: капусту, моркву, рис з м’ясним фаршем, баклажани і навіть яблука.

Заготовки з фаршированим перцем зручні тим, що можна вживати їх і в холодному, і в гарячому вигляді. Залежно від маринаду, закуска може мати медовий, томатний, кислувато-солодкий або гострий смак, що дозволяє експериментувати зі способами її подачі. Ще один безперечний плюс домашньої консервації — користь для організму. В овочах містяться вітаміни, мінерали, інші корисні речовини, що збереглися після термічної обробки.

Дивіться також:  Заготовки з абрикосів на зиму – 5 корисних рецептів

Болгарський перець вважається «чемпіоном» серед інших овочевих культур за вмістом вітаміну С: кількість аскорбінової кислоти в 100 г досягає 250 мг. Багатий він і каротином, вітамінами групи В, калієм, кальцієм, магнієм.