Як заморозити баклажани на зиму в морозилці: свіжі, смажені, запечені, рецепти + відгуки

За вікном студений січень, снігу по коліна, а у вас на обід смажені синенькі зі сметаною і часником. Смакота! При цьому ви точно знаєте, що овочі без пестицидів, так як вирощені власноруч – на дачній грядці. Або куплені ще влітку у перевіреного постачальника на ринку. Така картинка цілком може стати реальністю, якщо ви знаєте, як заморозити баклажани на зиму в морозилці.

Цей овоч не варто недооцінювати. Якщо ви вважаєте, що досить просто порізати його кубиками і відправити у морозильну камеру, ви глибоко помиляєтеся. Після розморожування шматочки синеньких будуть гіркими. А значить, нічого путнього приготувати з них не вийде.

Дивіться також:  Салат зі скумбрією на зиму: як приготувати з перловкою, рисом, томатною пастою, рецепти з овочами

Існує думка, що заморожування баклажанів на зиму в домашніх умовах передбачає виключно замочування овочу в сольовому розчині. Нібито щоб позбутися тієї самої докучливою горькости. Але і це не варіант: розморожений продукт за консистенцією буде більше схожий на пюре, ніж на окремі шматочки улюбленого овоча. Для ікри, звичайно, і таке згодиться. Але з часничком пюреобразні синенькі не посмажиш і сметаною не приправишь. Зберегти баклажани на зиму в морозильнику можна різними способами. Головне – грамотно реалізувати обраний вами метод заготівлі.