Желе з обліпихи: рецепти на зиму з термообробкою і без варіння, як приготувати в домашніх умовах з желфиксом

Обліпиха — не найпоширеніше сировина для домашніх заготовок. Вона більше відома як лікарська рослина. Дійсно, японці визнали цю ягоду найкориснішою у своєму роді. Але її смакові якості також не варто применшувати. Завдяки кисло-солодкого смаку і дивного аромату, її прозвали «сибірським ананасом». Якщо ви хочете привнести щось нове в свій зимовий раціон, зверніть увагу на рецепт желе з обліпихи на зиму. Його можна намазувати на тости або просто їсти ложкою, отримуючи неземне гастрономічне задоволення і насичуючи організм вітамінами.

Виняткова користь і дивовижний смак помаранчевих ягід — чудовий привід приготувати желе з обліпихи в домашніх умовах. Щоб процес заготівлі і поїдання бурштинового десерту наповнився новим змістом, ознайомтеся з деякими цікавими фактами про обліпиху.

  • Міцний горішок. Обліпиха стійко перенесе сильні заморозки і не загине при тривалої посухи.
  • Натуральний допінг. Для підвищення фізичної витривалості і підняття духу китайські спортсмени пили облепиховые напої під час Олімпійських ігор 1988 року.
  • Їжа Пегаса. Саме так в античній міфології прозвали обліпиху. Ягоду любив не тільки міфічний кінь, але і реальні коні. Нею годували хворих і ослаблених тварин, щоб вони зміцніли, а шерсть стала гладкою і блискучою.
  • Ровесниця мамонтів. Історики стверджують, що перші облепиховые кущі росли ще в дольодовиковий період.
  • Китаянка. Близько 90% світового урожаю обліпихи вирощується в Піднебесній.
Дивіться також:  Лечо з огірків на зиму: рецепти з помідорами, перцем, цибулею, баклажанами, томатною пастою, желатином, приготування зі стерилізацією і без