ДЖУЛІ І ДЖУЛІЯ. ГОТУЄМО ЩАСТЯ ЗА РЕЦЕПТОМ

ДЖУЛІ І ДЖУЛІЯ. ГОТУЄМО ЩАСТЯ ЗА РЕЦЕПТОМ

Ще раз вітаю всіх своїх читачів!

Сьогодні п’ятниця, і Ви, напевно, вже думаєте, чим зайнятися на вихідних…

Звичайно ж, подивитися хороший фільм. Що я Вам сьогодні і хочу запропонувати. І навіть вибрала відмінний фільм для перегляду. Фільм називається:

ДЖУЛІ І ДЖУЛІЯ. ГОТУЄМО ЩАСТЯ ЗА РЕЦЕПТОМ

Жінкам цей фільм буде особливо цікавий. Адже він про двох чудових жінок, які були просто закохані в мистецтво кулінарії.

Але фільм не тільки про це. Я пропоную його на своєму блозі про блоггинге швидше з іншої причини. Цей фільм про те, як ці дві жінки змогли зробити своє хобі ще і корисним заняттям. Молода жінка Джулія вирішила вести блог про кулінарію, і фільм розповідає історію з того моменту, як вона тільки вирішила почати, і до того моменту, як стала дуже популярною завдяки своєму блогу.

Я впевнена, Ви чудово проведете час, подивившись цей фільм у вільний час на вихідних. Я теж колись вперше подивилася цей фільм завдяки рекомендації на одному з блогів і була приємно здивована – зазвичай я не дуже часто дивлюся голлівудські фільми. І цей фільм теж зіграв тоді певну роль у моєму ще більшої переконаності в тому, що потрібно серйозно зайнятися блогінгом. До речі, одну з головних ролей виконує талановита і чудова актриса Меріл Стріп. Блоггершу грає Емі Адамс.

Дивіться також:  Страви з печінки (курячої, свинячої, яловичої, тріски): рецепти

Ну що ж, приємного Вам перегляду! Фільм можна подивитися за посиланням нижче онлайн або скачати спочатку на свій комп’ютер, якщо у Вас не дуже швидкий інтернет, – цілим файлом або по частинах. Чомусь youtube деактивував до цього відео можливість вставити код на блозі.

P. S. до Речі, з недавнього часу мене дуже потягнуло на кішок, і завтра ми з чоловіком поїдемо дивитися кошеня, можливо, до понеділка ми вже заведемо собі маленьку кішечку