Домашній плавлений сир в мультиварці і на плиті

Кому не хочеться вранці насолодитися ніжним смаком плавленого сиру, намазаного на хрусткий крекер або свіжу булочку хліба? Це ідеальний варіант сніданку для багатьох людей, адже він дуже смачний і ситний. Але, на жаль, балуючи себе такими стравами, недовго зіпсувати собі здоров’я, адже якість покупних плавлених сирів залишає бажати кращого. По суті, це закупорка для судин, в якій немає нічого спільного з поняттям «сир» в принципі. Але вихід є завжди! Щоб не позбавляти себе задоволення, вашій увазі пропонується рецепт, за яким ви зможете зробити домашній плавлений сир!

Плавлений сир: користь і шкода

Якщо мова йде про користь, то мається на увазі, звичайно ж, домашній плавлений сир. Т. к. він робиться з молочної продукції (сиру і молока), то, відповідно, вміщує в себе і набір їх корисних властивостей. Це вітаміни A, PP, B9, D, E, а також такі мінеральні речовини, як фосфор, кальцій, натрій та ін Вживаючи цей продукт регулярно, ви забезпечите собі гарне волосся, нігті, міцні кістки і здорові зуби.

Дивіться також:  Печінкові оладки – рецепти з яловичини, курки та свинини

Однак, що стежать за фігурою краще бути акуратніше– це досить калорійний продукт з високим вмістом хоч і якісних, але все-таки жирів. Найкраще обмежити споживання даного продукту до 3-4 разів на тиждень. Тоді ви зможете отримати максимум користі від нього.

Про шкоду ж покупних цих «молочних виробів» можна говорити нескінченно. Це суцільний набір хімії, вмістилище різних смакових добавок і емульгаторів, скупчення ароматизаторів і барвників. Зловживаючи таким продуктом, ви можете спровокувати стрибок холестерину в крові, а також отримати негативний вплив на серце і судини. Так що куди краще для свого здоров’я витратити 30 хвилин біля плити, роблячи плавлений сир в домашніх умовах!