Імеретинський сир в домашніх умовах – покроковий рецепт чкинти-квелі

Сироваріння є невід’ємною частиною кулінарного мистецтва. Вже придумано безліч сирів. Тим не менш, з’являються все нові рецепти, а технології приготування удосконалюються.

На жаль, сучасні магазинні молочні продукти наповнені безліччю додаткових сторонніх речовин, які використовуються для того, щоб продовжити термін придатності і надати більш виражені смакові якості.

Тому відмінним варіантом буде спробувати свої сили в домашньому сироварінні. Це непросто, і повний процес приготування сиру займає досить тривалий час. Зате можна бути впевненими, що продукт створений тільки з натуральних інгредієнтів.

У цьому рецепті ми розглянемо покроково з фото, як самостійно приготувати імеретинський сир в домашніх умовах. Його батьківщиною є Грузія, де він також має назву чкинти-квелі.

Дивіться також:  Кабачки смажені в клярі на сковороді: 11 покрокових рецепта

Цей чудовий молочний продукт відрізняється м’яким і ніжним смаком. Його включають в багато страви, наприклад, аджарські хачапурі, додають в різні закуски і випічку. Також він служить основою для сулугуні. Технологія приготування передбачає його витримку в розсолі не один місяць для отримання особливої консистенції і неповторного пікантного смаку.

Але ми не будемо перебувати в очікуванні такий довгий термін, а обмежимося 3-4 днями.