20 дуже смачних рулетів із лаваша з червоною рибою

20 дуже смачних рулетів з лаваша з червоною рибою

Якщо на стіл треба подати гарну та апетитну закуску, то рекомендуємо приготувати рулети з лаваша з червоною рибою. Для цього не потрібно багато часу та якихось особливих навичок. Розповідаємо 20 перевірених рецептів!

1. Рулет з лаваша з червоною рибою та плавленим сиром

Рулет з лаваша з червоною рибою та плавленим сиром

Щоб легше було натирати сир, потримай його 3 хвилини в морозилці.

Тобі знадобиться: 1 лаваш, 200 г червоної риби, 1 плавлений сир, 2 ст.л. майонезу, 0,5 ч.л. лимонного соку, півпучка кропу.

Приготування: Рибу наріж і збризкати соком лимона, сир натрій на дрібній тертці. Змішай все з подрібненою зеленню та майонезом, виклади на лаваш, щільно згорни і прибери на 20 хвилин у холодильник. Наріж гострим ножем на однакові шматочки.

2. Рулет з лаваша з червоною рибою, сиром та яйцем

Рулет із лаваша з червоною рибою, сиром та яйцем

Додавати лимонний сік необов’язково, але це допоможе підкреслити смак риби.

Тобі знадобиться: 1 лаваш, 200 г слабосоленої червоної риби, 2 варені яйця, 1 плавлений сир, 2 ст.л. майонезу, скибочка лимона, мелений чорний перець, цибуля кропу, 3 стебла зеленої цибулі.

Приготування: Рибу наріж тонкими пластинами, сир натрій на дрібній тертці, зелень та яйця подрібни. Змасти лаваш майонезом, виклади рибу, яйця, сир та зелень. Збризкати соком лимона, поперчити і згорни. Накрий харчовою плівкою і прибери в холодильник на півгодини, щоб рулет просочився. Наріж на шматочки потрібного розміру.

3. Рулет з лаваша з сиром, червоною рибою та листям салату

Рулет з лаваша з сиром, червоною рибою та листям салату

Закуску можна подавати з різноманітними напоями на твій смак.

Тобі знадобиться: 1 тонкий лаваш, 200 г червоної риби, 100 г пастоподібного сиру, 4 салатні листи, часточка лимона, мелений перець.

Приготування: Змасти лаваш сиром, виклади нарізану рибу, збризкати соком лимона, поперчи і розклади салатне листя. Згорни рулет, накрий плівкою і залиш на 20 хвилин. Нарізай гострим ножем.

4. Рулет з лаваша з червоною рибою та солоними огірками

Рулет з лаваша з червоною рибою та солоними огірками

Огірки натрій на тертці або подрібніть ножем.

Тобі знадобиться: 1 лаваш, 150 г червоної риби, 3 солоні огірки, 2 плавлені сири, 2 ст.л. майонезу, 2 зубчики часнику, 0,5 ч.л. лимонного соку, півпучка петрушки.

Приготування: Змаж лаваш майонезом і залиш на 10 хвилин просочуватися. Наріж рибу, солоні огірки та зелень, часник і сир натрій на тертці. Виклади рибу на лаваш, збризкати соком лимона, рівномірно розподіли огірки, плавлений сир, часник і зелень. Згорни рулет і наріж гострим ножем на однакові шматочки.

5. Червона риба з сирним сиром у лаваші

Червона риба з сирним сиром у лаваші

Смачний і найпростіший варіант рулету з лаваша з класичною начинкою.

Дивіться також:  Фруктові салати - 20 простих та дуже смачних рецептів

Тобі знадобиться: 1 тонкий лаваш, 150 г червоної риби, 150 г сиру, часточка лимона, 20 г кропу.

Приготування: Розподіли на лаваші сирний сир, посоли, поперчи. Наріж рибу, розклади і збризкати соком лимона. Присип подрібненим кропом і згорни. Накрий харчовою плівкою і залиш на 20 хвилин просочуватися. Наріж рулет на шматочки шириною 4-5 сантиметрів.

6. Червона риба з авокадо у лаваші

Червонариба з авокадо в лаваші

Якщо авокадо не збризкати лимонним соком, він швидко потемніє.

Тобі знадобиться: 1 лаваш, 200 г червоної риби, 1 стигле авокадо, 5 листків салату, 2 ст.л. майонезу, часточка лимона, мелений перець.

Приготування: Змаж лаваш майонезом і залиш на 10 хвилин просочуватися. Виклади салатне листя, нарізані червону рибу та авокадо. Збризни все лимонним соком, поперчи, зверни в рулет і наріж однаковими шматочками.

7. Рулет з лаваша з сьомгою, пекінською капустою та огірками

Рулет з лаваша з сьомгою, пекінською капустою та огірками

Нарізаний рулет зберігай у холодильнику, накривши харчовою плівкою.

Тобі знадобиться: 1 тонкий лаваш, 200 г слабосоленої сьомги, 3 листи пекінської капусти, 2 огірки, півпучка кропу, 1 ч.л. лимонного соку, сіль та мелений чорний перець.

Приготування: Наріж капусту, сьомгу, огірки та зелень. Розклади на лаваш капусту, огірки, посоли та поперчи. Поступово розклади рибу, збризкайте лимонним соком і присип зеленню. Акуратно згорни рулет і наріж на невеликі шматочки.

8. Рулет з лаваша з червоною рибою, зеленню та в’яленими помідорами

Рулет з лаваша з червоною рибою, зеленню та в'яленими помідорами

В’ялені помідори попередньо виклади на серветку, щоб прибрати зайву олію.

Тобі знадобиться: 1 тонкий лаваш, 150 г червоної риби, 120 г в’ялених помідорів, півпучка петрушки, 3 стебла зеленої цибулі, 1 ч.л. лимонного соку.

Приготування: Виклади на лаваш нарізану тонкими скибочками червону рибу. Збризкати соком лимона і присип подрібненою зеленню. Помірно розклади помідори і щільно згорни рулет. Накрий харчовою плівкою на 15 хвилин, наріж на однакові шматочки.

9. Рулет з лаваша з сьомгою, імбиром та вершковим сиром

Рулет з лаваша з сьомгою, імбиром та вершковим сиром

Ароматний імбир просто ідеально поєднується з червоною рибою!

Тобі знадобиться: 1 лаваш, 150 г червоної риби, 120 г вершкового сиру, часточка лимона, 2 солоних огірка, 20 г маринованого імбиру.

Приготування: Змаж лаваш вершковим сиром, виклади нарізану рибу, огірки та збризкайте соком лимона. Поступово розподіли шматочки імбиру і згорни все в рулет. Залиш на 20 хвилин, щоб просочився, а потім наріж.

10. Рулет з лаваша з червоною рибою та базиліком

Рулет з лаваша з червоною рибою та базиліком

Додай у лаваш тільки листочки базиліка.

Тобі знадобиться: 1 лаваш, 200 г червоної риби, 2 ст.л. майонезу, 30 г базиліка, пару гілочок кропу, долька лимона.

Дивіться також:  Осетинські пироги - 10 найсмачніших рецептів (покроково)

Приготування: Змаж лаваш майонезом і залиш на 10 хвилин просочуватися. Виклади нарізану червону рибу, збризкати соком лимона і присип подрібненою зеленню. Акуратно згорни рулет і наріж на однакові шматочки.

11. Рулет з лаваша з сиром, оливками та червоною рибою

Рулет з лаваша з сиром, оливками та червоною рибою

За бажанням використовуйте темні або світлі оливки.

Тобі знадобиться: 1 вірменський лаваш, 100 г вершкового сиру, 180 г червоної риби, жменя оливок без кісточки, 3 листи салату, 0,5 ч.л. лимонного соку.

Приготування: Змаж лаваш вершковим сиром і залиш на 10 хвилин. Розклади листя салату, нарізану рибу та збризкайте лимонним соком. Згорни рулет і наріж однаковими шматочками. На кожен із них зафіксуй оливку за допомогою шпажки.

12. Рулет з лаваша з сьомгою, вершковим сиром та червоною ікрою

Рулет з лаваша з сьомгою, вершковим сиром та червоною ікрою

Ефектназакуска, яку можна легко подати на святковий стіл.

Тобі знадобиться: 1 лаваш, 120 г вершкового сиру, 150 г слабосоленої сьомги, 50 г червоної ікри, 5 гілочок зелені, часточка лимона.

Приготування: Змасти лист лаваша сиром, виклади нарізану сьомгу та збризни соком лимона. Акуратно згорни рулети і наріж однаковими шматочками. Прикрась зверху ікрою та зеленню.

13. Рулет з лаваша з червоною рибою, сиром та шпинатом

Рулет із лаваша з червоною рибою, сиром та шпинатом

Шпинат навіть не треба різати, досить просто видалити тверді частини.

Тобі знадобиться: 1 вірменський лаваш, 150 г червоної риби, 120 г плавленого сиру, півпучка шпинату, 3 зубчики часнику, 1 ч.л. лимонного соку, 2 ст. майонезу.

Приготування: Сир натрій на тертці, змішай з майонезом та подрібненим часником. Розподіли отриману суміш на лаваші, додай шпинат і нарізану червону рибу. Збризкайте лимонним соком і зверни. Накрий плівкою і залиш на 20 хвилин. Наріж гострим ножем на однакові шматочки.

14. Червона риба з капустою та помідорами в лаваші

Червона риба з капустою та помідорами в лаваші

Нашинковану капусту можеш злегка розім’яти із сіллю та лимонним соком.

Тобі знадобиться: 1 лаваш, 150 г червоної риби, 100 г капусти, півпучка кропу, 1 ч.л. лимонного соку, 30 мл майонезу, 1 помідор, сіль, мелений перець.

Приготування: Наріж рибу, кріп, капусту та помідор. Змаж лаваш майонезом, виклади капусту, зелень, помідор, поперч і посоли. Розклади рівномірно шматочки риби, збризни соком лимона і зверни в щільний рулет. Через 20 хвилин наріж на однакові шматочки.

15. Рулет з лаваша з червоною рибою та маринованою цибулею

Рулет з лаваша з червоною рибою та маринованою цибулею

Якщо цибуля занадто зла, то ошпари її окропом.

Тобі знадобиться: 1 лаваш, 200 г червоної риби, 1 цибуля, півпучка петрушки, 2 ст.л. майонезу, чверть лимона, щіпка цукор, сіль.

Дивіться також:  20 легких і дуже смачних салатів з вареною ковбасою

Приготування: Цибулю наріж, додай цукор, сіль, сік лимона і залиш маринуватися на 10 хвилин під кришкою. Змасти лаваш майонезом, виклади нарізану рибу та зелень. Збризкати соком лимона і додай цибулю. Згорни рулет і наріж на шматочки.

16. Сьомга із зеленню та крабовими паличками у лаваші

Сьомга із зеленню та крабовими паличками у лаваші

Рівномірно наносити майонез на лаваш дуже зручно силіконовим пензликом.

Тобі знадобиться: 1 тонкий лаваш, 200 г крабових паличок, 150 г червоної риби, 50 мл майонезу, мелений перець 0,5 ч.л. лимонного соку.

Приготування: Нанеси на лаваш тонкий шар майонезу, виклади нарізані крабові палички та червону рибу. Поперчити, збризкати соком лимона і згорни. Наріж рулет на невеликі шматочки.

17. Червона риба з солодким перцем та зеленню у лаваші

Червона риба з солодким перцем і зеленню в лаваші

Нарізай овочі брусочками, щоб рулет було простіше загортати.

Тобі знадобиться: 1 лаваш, 150 г червоної риби, 1 болгарський перець, 2 ст.л. майонезу, 4 листи салату, 1 помідор.

Приготування: Наріж червону рибу та овочі. Змасти лаваш майонезом, виклади листя салату, помідор, перець та рибу. Акуратно згорни та наріж на однакові шматочки.

18. Рулет з лаваша з червоною рибою та руколою

Рулет з лаваша з червоною рибою та руколою

Ароматну руколу клади в лаваш цілком.

Тобі знадобиться: 1 тонкий лаваш, 200 г червоної риби, 3 листи салату, 20 г руколи, 100 г вершкового сиру.

Приготування: Змаж лаваш вершковим сиром. Поступово розклади листясалату, руколу та нарізану рибу. Акуратно згорни, накрий плівкою та прибери на півгодини в холодильник. Готовий рулет наріж гострим ножем.

19. Рулет з лаваша з червоною рибою, омлетом та сиром

Рулет з лаваша з червоною рибою, омлетом та сиром

Додай в омлет щіпку соди, щоб він вийшов більш пишним.

Тобі знадобиться: 1 лаваш, 150 г червоної риби, 2 яйця, 50 мл молока, сіль, мелений перець, 100 г твердого сиру, 2 ст.л. майонезу, 5 гілочок кропу.

Приготування: Зби яйця з молоком, сіллю, перцем і приготуй омлет. Змаж лаваш майонезом, виклади нарізану рибу, омлет, подрібнену зелень і натертий на тертці сир. Згорни та наріж рулет на шматочки.

20. Червона риба з овечим сиром та зеленню у лаваші

Червона риба з овечим сиром та зеленню в лаваші

Замість овечого сиру можна легко використовувати фету або бринзу.

Тобі знадобиться: 1 лаваш, 150 г червоної риби, 150 г овечого сиру, часточка лимона, півпучка кропу з петрушкою, 2 огірки, 2 ст.л. майонезу.

Приготування: Змаж лаваш майонезом, виклади натерті на дрібній тертці сир та огірки. Додай подрібнену зелень та нарізану червону рибу. Згорни рулет і наріж на однакові шматочки.