15 чудових рецептів малосольних огірків у пакеті

15 відмінних рецептів малосольних огірків у пакеті
Існує багато способів приготувати малосольні огірки, але найзручнішим вважається варіант у пакеті. Він не займає багато часу та місця, а результат просто відмінний. Ділимося добіркою із 15 перевірених рецептів!

1. Простий рецепт малосольних огірків у пакеті

Простий рецепт малосольних огірків у пакеті

Рекомендуємо щогодини струшувати пакет з огірками.

Тобі знадобиться: 500 г огірків, 12 г солі, 2 зубчики часнику, півпучка кропу.

Приготування: Огірки промий і ріж з них кінчики. Часник роздави рукояткою ножа, кріп дрібно наріж. Склади все в пакет, додай сіль, зав’яжи і добре потряси, щоб сіль і спеції рівномірно розподілилися. Забери пакет із огірками на 6 годин у холодильник.

2. Малосольні огірки у пакеті за 30 хвилин

Малосольні огірки в пакеті за 30 хвилин

Цей рецепт прийде на виручку, коли треба дуже швидко приготувати закуску!

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, півголовки часнику, 0,5 ч.л. цукру, 1 ст. великої солі, півпучка кропу, по 3 горошини чорного та запашного перців.

Приготування: Огірки промий і розріж на 8 частин. Подрібни кріп та часник. Переклади все в щільний пакет, додай перець горошком, сіль та цукор. Потряс пакет хвилину і прибери в холодильник на півгодини. Кожні 10 хвилин діставай пакет і струшуйте.

3. Малосольні огірки з оцтом у пакеті

Малосольні огірки з оцтом у пакеті

Можеш використовувати спеціальні пакети із застібками.

Тобі знадобиться: 500 г середніх огірків, 3 зубчики часнику, 2 парасольки кропу, щіпка цукру, 1 ч.л. солі, 2 ч. л. оцту, 1 ст. олії.

Приготування: Огірки промий і склади в пакет. Додай сіль, цукор, оцет, олію, кріп та видавлений через прес часник. Зав’яжи пакет і добре струси. Залиш огірки в холодильнику на 6 годин.

4. Ароматні малосольні огірки

Ароматні малосольні огірки

Найкраще підійдуть огірки довжиною 12-15 сантиметрів.

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 4 зубчики часнику, 40 г кропу, 1 ст.л. солі, щіпка цукру, 30 мл рослинної олії, 2 гвоздики, 3 горошини запашного перцю.

Приготування: Зріж кінчики з огірків і склади в пакет. У блендері подрібни зелень із часником, олією, сіллю та цукром. Виклади отриману суміш до огірків, додай гвоздику та перець. Зав’яжи пакет, потряси та прибери на 8 годин у холодильник.

Дивіться також:  Салати з корейською морквою: 20 найсмачніших рецептів

5. Малосольні корнішони в пакеті

Малосольні корнішони в пакеті

Дрібні огірки можна засолити буквально за годину!

Тобі знадобиться: 400 г корнішонів, 3 зубчики часнику, 20 г кропу, 5 горошин чорного перцю, 1 ст.л. солі, 1 лавровий лист.

Приготування: Огірки промий і замочіть на півгодини в холодній воді. Потім переклади в пакет, додай сіль, чорний перець, лавровий лист і дрібно нарізаний кріп із часником. Зав’яжи пакет, струси та залиш на півгодини в теплі.

6. Малосольні огірки з гострим перцем у пакеті

Малосольні огірки з гострим перцем у пакеті

Гостроту огірків можна регулювати кількістю перцю чилі.

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 1 перець чилі, 2 парасольки кропу, півпучка зелені, 1 ст.л. солі, 0,5 ч. л. цукру, 5 зубчиків часнику, 0,5 ч. л. меленого чорного перцю, 5 горошин запашного перцю.

Приготування: Огіркинаріж на 4 частини та склади в пакет. Додай спеції, сіль, цукор, подрібнені зелень, перець чилі та часник. Зав’яжи пакет і добре струси. Залиш огірки в теплі на 30 хвилин, потім переклади в холодильник на 4 години.

7. Малосольні огірки з лимоном та імбиром

Малосольні огірки з лимоном та імбиром

Рекомендуємо працювати з імбиром у рукавичках.

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 20 г кореня імбиру, 1 ст.л. лимонного соку, 1 ст. великої солі, півголовки часнику, 0,5 ч. л. цукру, мелений чорний перець, 3 парасольки кропу.

Приготування: З промитих огірків ріж кінчики. Корінь імбиру очисти і натрій на дрібній тертці, часник видави через прес. Склади в пакет огірки, часник, імбир та кріп. Додай сіль, цукор, сік лимона та мелений перець. Зав’яжи пакет, струси, щоб все рівномірно розподілилося і відправте в холодильник на 3 години.

8. Малосольні огірки з гірчицею в пакеті

Малосольні огірки з гірчицею в пакеті

Обов’язково промийте огірки перед вживанням!

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 1 ст.л. сухої гірчиці, 4 зубчики часнику, 1 ст. солі, по 3 горошини чорного та запашного перців, півпучка кропу.

Дивіться також:  20 супів з перлівкою, які готуються просто і швидко

Приготування: Підготовлені огірки склади в пакет.Додай гірчицю, сіль, перець горошком, подрібнені часник та кріп. Зав’яжи пакет, струси та прибери в холодильник на 6 годин.

9. Малосольні огірки з соєвим соусом та кунжутом

Малосольні огірки з соєвим соусом та кунжутом

Цікавий рецепт малосольних огірків у пакеті для любителів корейської кухні!

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 2 ст.л. кунжуту, 2 ст.л. соєвого соусу, 20 г великої солі, півголовки часнику, півпучка петрушки, 1 ст. оцту, щіпка цукру.

Приготування: Надріж огірки вздовж на чотири частини так, щоб вони трималися разом. Петрушку розітріть із сіллю і склади всередину огірків. Переклади все в пакет, додай кунжут, соєвий соус, подрібнений часник, цукор та оцет. Зав’яжи пакет, кілька разів струси і залиш на 4 години в холодильнику. Щогодини діставай і струшуйте огірки.

10. Біті малосольні огірки у пакеті

Биті малосольні огірки в пакеті

Кожен огірок достатньо вдарити двічі у різних місцях.

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 5 зубчиків часнику, 1 ст.л. великої солі, півпучка кропу, 5 горошин запашного перцю, 2 гвоздики, 1 ст. лимонного соку, щіпка цукру.

Приготування: Огірки промий і відбий за допомогою качалки.Склади в пакет, додай сіль, цукор, лимонний сік, спеції та дрібно нарізані кріп із часником. Зав’яжи пакет і струси. Залиш огірки в холодильнику на 4-5 годин.

11. Малосольні огірки із хлібом у пакеті

Малосольні огірки з хлібом у пакеті

Хліб запускає природні процеси бродіння.

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 200 г хліба, 1 ст.л. солі, 1 ч. л. оцту, півпучка кропу, 5 зубчиків часнику, 5 горошин запашного перцю.

Приготування: З промитих огірків ріж кінчики, а часник і кріп дрібно наріж. Все склади в пакет, додай розкрошений хліб, сіль, запашний перець та оцет. Зав’яжи пакет і струси. Залиш у теплі на годину, потім переклади в холодильник на всю ніч.

12. Малосольні огірки з ароматним листям у пакеті

Малосольні огірки з ароматним листям у пакеті

Збирай листя в місцях, віддалених від міста та доріг.

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 1 ст.л. солі, щіпка цукру, по 3 листи вишні, малини, смородини та горіха, півпучка кропу, 5 горошин чорного перцю, 1 гострий перець, 2 зубчики часнику.

Дивіться також:  Як приготувати свинячу печінку - 20 рецептів смачних страв

Приготування: Промий листя та огірки, часник роздавирукояткою ножа. Все склади в пакет, додай запашний перець, гострий перець, сіль, цукор і дрібно нарізаний кріп. Зав’яжи пакет і добре струси, відправь огірки в холодильник на 10 годин.

13. Малосольні огірки з яблуком та селерою

Малосольні огірки з яблуком та селерою

Відмінно підійдуть кисло-солодкі сорти яблук.

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 2 яблука, 200 г селери, півголовки часнику, 1 ст.л. солі, по 3 горошини чорного та запашного перців, щіпка цукру, 1 ст.л. оцту, 30 г кропу.

Приготування: Зріж кінчики з огірків і замочіть їх на годину в холодній воді. Переклади огірки в пакет, додай сіль, цукор, оцет, спеції, нарізані часточками яблука, подрібнені селера, часник і кріп. Зав’яжи пакет, струси та залиш у холодильнику на 6 годин.

14. Малосольні огірки з помідорами у пакеті

Малосольні огірки з помідорами в пакеті

Для швидкого засолювання помідори слід проколоти.

Тобі знадобиться: 500 г огірків, 500 г дрібних помідорів, півголовки часнику, 1 ст.л. солі, 1 ч. л. оцту, щіпка цукру, 2 лаврові листи, пучок кропу.

Приготування: Огірки наріж уздовж на 4 частини, подрібни кріп та часник.Все склади в пакет, додай цілі помідори, сіль, цукор, оцет та лавровий лист. Зав’яжи пакет і добре потряси їм, щоб вміст рівномірно розподілився. Переклади овочі маринуватися в холодильник на 8-10 годин.

15. Малосольні огірки з коріандром та тархуном

Малосольні огірки з коріандром та тархуном

Порадуй ароматною закускою свою сім’ю!

Тобі знадобиться: 1 кг огірків, 1 ст.л. солі, 1 ч. л. коріандру в зернах, 1 ч.л. гірчиці в зернах, 20 г тархуна, 4 зубчики часнику, 5 горошин запашного перцю, щіпка цукру, часточка лимона.

Приготування: Огірки промий і склади в пакет. Додай тархун, коріандр, гірчицю, сіль, цукор, сік лимона, запашний перець та видавлений через прес часник. Струси пакет, щоб рівномірно розподілити спеції та відправте в холодильник на добу.