Варення з ранеток з хвостиком (прозоре): як зробити цілком і часточками, рецепти з горіхами, коньяком, в мультиварці + відгуки

Варення — улюблені ласощі дорослих і дітей. Прийнято вважати, що варенням можна тільки балувати домочадців, а гостям нехитре частування не подаси. Але є такі заготовки, які не соромно навіть включити в меню званої вечері. Зробіть на зиму прозоре варення з ранеток з хвостиком або «мармеладное» ласощі з часточками яблук: і домашніх здивуйте, і до чаю гостям завжди буде що запропонувати.

«Райські яблучка» — так ранетки назвали в народі. Незважаючи на свою назву, «райського» смаку від більшості сортів ранеток чекати не доводиться. Тверді, кислуваті яблука з характерною терпкістю подобаються не всім. А між тим вони дуже корисні. Серед яблук саме ранетки є лідерами за вмістом пектину, калію, вітамінів Р, Ст. Ранетки невеликі за розміром, тому в більшості випадків для приготування варення використовують цілі плоди. Можна навіть не обривати хвостики: вийде «коктейльний» варіант. Приготування заготовок з ранеток планують на серпень — жовтень. Коли точно чекати врожаю — залежить від сорту «райських яблучок».

Дивіться також:  Кабачки в томаті на зиму: рецепти в пасті, соусі, без стерилізації і оцту, з часником, перцем, рисом