Сирний суп: рецепт з плавленим сиром, з грибами, з куркою

Всім відомо, що перші гарячі страви сприятливо впливають на організм людини, а саме на його травну, серцево-судинну системи. Таке блюдо, як суп, прискорює обмін речовин в організмі, а також нормалізує природний метаболізм. Крім того, практично всі рідкі супи містять в собі велику кількість натуральних і корисних інгредієнтів.

У всьому світі налічується досить багато всіляких рецептів приготування першої страви. Бувають складні рецепти, які включають в себе велику кількість інгредієнтів, а бувають прості, на які не потрібно витрачати багато продуктів і часу. З таких простих рецептів можна виділити суп з плавленим сиром. Даний рецепт прийшов до нас із Франції дуже давно, а зараз тільки вдосконалюється.

Рекомендації професіоналів з приготування супу

Щоб суп з плавленим сирком вийшов не просто смачним, але і мав презентабельний вигляд, необхідно дотримуватися наступних поради професіоналів:

  • Сир кладуть у бульйон з розрахунку 100-120 грам на один літр рідини. Вийде вершкова консистенція з вираженим сирним смаком.
  • Перед закладкою сир потрібно порізати на дрібні кубики і розім’яти виделкою. Це дозволить сырку повністю і швидко розчиниться в бульйоні. В даному випадку не рекомендується застосовувати терку, оскільки значна частина продукту просто залишиться на ній.
  • Для поліпшення смаку рекомендується використовувати не менше трьох сортів плавленого продукту.
  • У разі якщо рецепт супу передбачає наявність картоплі, то сирок потрібно кидати в каструлю після того, як коренеплід звариться. Інакше картопля вийде твердою і несмачною
  • Після того як сирок був введений в каструлю, вогонь потрібно зменшити до мінімуму. Так як при сильному кипінні він не розчиниться, а візьметься грудками, що дуже сильно вплине на зовнішній вигляд і смакові якості.
  • До такого гарячого блюда краще всього подавати житні сухарики або свіжий білий хліб.
  • При виборі сиру необхідно звертати особливу увагу на склад, в якому не повинно міститися пальмова олія та інші сурогати. Продукт повинен бути тільки з натурального молочного жиру, свіжий.
  • Не варто варити такі супи про запас, так як після розігрівання вони втрачають не тільки смакові якості, але і корисні властивості.
  • По завершенні приготування в страву необхідно додати свіжої зелені і сухих спецій за смаком.
Дивіться також:  Чихиртма з курки по-грузинськи рецепт з фото і покрокової інструкцією