Солянка збірна мясна – класичні рецепти дуже смачною солянки

Солянкою в російській кухні називаються два різних страви. Одне – наваристий м’ясної суп з квашеними огірками і томатом. Інше – тушкована капуста з іншими овочами, грибами та м’ясом. Об’єднує ці страви, крім назви, щільний, наваристий, складний смак. Вони одночасно солоні, кислі, трохи гострі, копчені і дуже затишні. Не збрешу, якщо скажу, що цей суп у багатьох асоціюється саме з домашньою кухнею.

Якщо відступити від класики, то варіантів приготування цієї страви буде багато: пісна з грибами, з копченостями або тільки з натуральним м’ясом, з різними поєднаннями овочів. Кожен раз буде новий смак. Знаючи основи, класичний рецепт і деякі принципові моменти готування, можна сміливо імпровізувати виходячи з даного набору продуктів, особистого смаку.

Довгий час я думала, що приготувати цей супчик будинку – щось нереально складне. І їла її тільки у всіляких кафе. Це було добре, але не те. Коли я спробувала приготувати суп самостійно, зрозуміла як це насправді смачно. А також стало ясно, що страва трудозатратное, але не складне.

Дивіться також:  Суп з брокколі: рецепти приготування смачних супів

Ароматний суп в красивої подачі підходить навіть для святкового застілля. Це багате блюдо, яке припаде до смаку всім. Вона така ситна, що для повсякденного обіду не знадобиться друге.

Якщо ж готувати про куховаріння, як про тушкованих овочах, то тут взагалі немає меж і рамок. Повна свобода творчості. Щоб страва могло носити це горде ім’я, в ньому просто повинна бути капуста, смак повинен бути складним, кислуватим, солоним і пряним одночасно. По суті, тушковану капусту з м’ясом або грибами, рагу з нею ж або литовська бігос теж можна назвати солянкою. Кілька базових варіантів страви я покажу нижче.