Рецепт малосольних огірків хрустких швидкого приготування і багато корисних порад

Кращі рецепти малосольних огірків – смачних, хрустких, домашніх швидкого приготування

Погодьтеся, з огірками прямо якийсь річний круговорот виходить. Ми заготовляємо їх на зимовий період різними способами – солимо, маринуємо, квасимо, ріжемо в салати і закручуємо в банки, навіть заморожуємо в морозильній камері. За довгі зимові дні нам все це порядком встигає набриднути і так хочеться вже свіженького огірочка. Як тільки вони з’являються перші навесні, ми їх купуємо і неодмінно робимо салати з редискою, зеленою цибулькою, молодою капустою, зеленню. Потім, коли огірки починають дозрівати на наших дачних грядках в промислових масштабах, ми наїдаємося їх вдосталь в салатах з соковитими помідорами і солодким перцем. І ось тоді знову починає хотітися солоненького, тільки не так як на зиму, а трохи. А це означає, що настала пора малосольних огірочків, найсмачніших і хрустких.

Дивіться також:  Яловичина тушкована з підливою, та так, що пальчики оближеш

Ви тільки уявіть собі літній вечір на дачі. Молода відварна картопля зі свіжим кропом, можна з норвезької жирної оселедцем і неодмінно малосольный огірочок. Так смачно і апетитно, що вже не знаєш, як дочекатися це літо, щоб похрумтіти огіркової смакотою.

Не можна сказати, що існує якийсь певний рецепт малосольних огірків. Їх неймовірно багато, одних тільки способів засолювання три – гарячий, холодний і сухий. Поговоримо про кожного більш докладно, а також про тонкощі та хитрощі, без дотримання яких не вийдуть швидкі і хрусткі огірочки.