Продукти для підвищення потенції у чоловіків: список

Для повноцінної роботи всіх органів людині потрібно правильно і збалансовано харчуватися. Розглянемо дозволені і заборонені продукти для підвищення потенції у чоловіків.

З давніх-давен людина прагнула дізнатися про продукти, що підтримують чоловіче сексуальне здоров’я. У Греції цілителі дали їм назву афродизіаки. З часом стала розвиватися і любовна кулінарія, де люди навчилися поєднувати продукти харчування для підвищення чоловічої потенції. Сьогодні фахівці підтверджують, що рівень вироблення тестостерону безпосередньо залежить від раціону.

Залежність чоловічого лібідо від вітамінів

Лібідо — раптове виникнення статевого бажання, яке визначається активністю синтезу гормону тестостерону.

По-іншому термін характеризується як «хотіти» — отримати задоволення. Лібідо безпосередньо пов’язане з потенцією, але в деяких випадках чоловік «хоче», але не може із-за неправильної роботи статевих органів.

Для повноцінного функціонування статевої системи потрібно регулярно заповнювати нестачу вітамінів і мінералів в організмі:

 • Кальцій у комбінації з фосфором активно бере участь у метаболічних процесах, підвищуючи потенцію та лібідо.
 • Калій надає заспокійливу дію, нормалізує тиск.
 • Цинк збільшує активність і якість чоловічих статевих клітин. Запобігає розвитку простатиту. Добова потреба становить 15 мг.
 • Селен синтезує вітаміни, підвищуючи якість сперматозоїдів. Виводить шкідливі сполуки, усуваючи дисфункцію статевої системи. Добова норма — 70 мкг.
 • Магній — мінерал «гарного настрою». Виводить з організму шкідливі і токсичні речовини. Нормалізує роботу кровоносної системи, знімає напругу.
 • Вітамін Е синтезує гормони, вироблення і повноцінний розвиток чоловічих статевих клітин.
 • Ретинол зміцнює імунітет, поліпшує роботу репродуктивних органів.
 • Вітаміни групи В нормалізують сон завдяки заспокійливим властивостям. Заповнюють недолік енергії, роблячи мужчину більш витривалим. Запобігають розвиток стресових, депресивних і апатичних станів.
 • Аскорбінова кислота покращує приплив крові до статевих органів, збільшуючи потенцію. Регулює вироблення тестостерону, а також підвищує еластичність судин. Згубно впливає на канцерогени, які надійшли в організм. Синтезує гормон дофамін, який відповідає за чоловіче лібідо.
 • Дивіться також:  Як приготувати нагетси з курки в домашніх умовах ?

  При правильному поєднанні вітамінів і мінералів організм повністю насититься корисними складовими, покращиться настрій і сон, підвищиться статева активність.