Пишна шарлотка з яблуками в мультиварці: покроковий рецепт

 

Шарлотка з яблуками

Набір продуктів

 • 1 склянка цукру;
 • 1 склянка борошна;
 • 3 курячих яйця;
 • 0,5 кілограма яблук.

Вже список продуктів говорить про простоту приготування. Ми будемо готувати шарлотку з яблуками в мультиварці, принцип готування тесту, по своїй суті, не відрізняється від процесу для шарлотки, яку ми звикли робити в духовці. Сучасні технології значно полегшують перебіг приготування, техніка практично все робить за нас. Ми ж, у свою чергу, повинні підготувати все необхідне. Отже, дізнаємося, як приготувати шарлотку, щоб пиріг вийшов ніжним і ароматним.

Покроковий рецепт

 • Беремо тарілочку для змішування продуктів і вбиваємо в неї підготовлені яйця. Далі, нам необхідно додати цукор. Все це потрібно збити, щоб утворилася хороша піна. Збивати ми будемо з допомогою міксера, так як завдяки йому обсяг маси збільшиться в п’ять разів. З допомогою віночка такого результату досягти досить складно, але якщо міксера немає, то можна працювати і вручну, головне робити це ретельно.
 • Щоб у нас вийшла пишна шарлотка в мультиварці, ми беремо борошно просіваємо її. Після цього, ми повинні додати її в загальну ємність, проте, все відразу не засинаємо, робимо це поступово. В цей час ми включаємо міксер на найменшу швидкість і збиваємо тісто, на це у нас піде десь близько п’яти хвилин.
 • Тепер беремо яблука, завдяки яким у нас і виходить такий пиріг. Для початку нам потрібно їх гарненько помити, очистити, щоб яблучка залишилися без шкірки. Ну, і нарізаємо їх невеликими кубиками. Далі, можна сміливо відправляти їх до збитою яєчною масою і борошні. Перемішуємо і продовжуємо готувати шарлотку в мультиварці.
 • Продовжимо приготування шарлотки. Тісто у нас вже готова, а це значить, нам потрібно підготувати мультиварку. Для цього, добре змащуємо чашу, в якій страва буде випікатися, вершковим маслом. Нарізані яблука висипаємо першими.
 • Після цього, виливаємо тісто і вмикаємо техніку. Встановлюємо режим «Випічка», щоб у нас вийшов дійсно пиріг, зі смачною і ніжною начинкою. Мультиварку закриваємо і залишається тільки чекати. Величезний плюс подібної сучасної техніки в тому, що не потрібно постійно заглядати і перевіряти приготувався чи пиріг, не потрібно встановлювати певну температуру постійно регулюючи силу вогню в духовці. Все це робиться за нас автоматично.
 • Коли блюдо приготовлено, звучить сигнал, і нам потрібно лише вийняти чашу, в якій пеклася шарлотка і, бажано, перевернувши її викласти наше ласощі на блюдо, щоб начинка з яблук виявилася вгорі.
 • Дивіться також:  Шарлотка з смородиною, яблуками і волоським горіхом: смачний рецепт

  Ось наша класична шарлотка і готова. Можливо, перевернувши шарлотку, яблука, опинилися зверху, будуть білі. Це не означає, що вони не готові, просто за рахунок того, що вони знаходилися внизу, вони не запеклися. Тому, при бажанні, можна акуратно викласти наше ласощі назад у каструлю, вже начинкою вгору і включити на п’ятнадцять хвилин. Тоді яблука придбають рум’яний, рожевий колір. Але це лише естетична сторона, на смак таке допікання ніяк не вплине.

  Це далеко не останній рецепт шарлотки, їх існує велика кількість, деякі з них ми розглянемо і спробуємо приготувати.