Пиріг з брусницею з пісочного тіста

Рекомендації з приготування пирога

 • Розм’якшений вершковий маргарин або вершкове масло рекомендується розрізати на рівні квадратики, це дозволить набагато простіше і легше розтерти його з цукровим піском.
 • В окремій ємності розтираємо жовтки з цукром, потім додаємо борошно, просіяне через сито. Під час просіювання, борошно насичується бульбашками кисню, що додає тісту особливу консистенцію і ніжність.
 • Всі сполучені інгредієнти ретельно перемішуємо до повного зникнення грудочок. Грудочок борошна в тісті не повинно бути – це дуже важливо!
 • Після того, як промиєте брусницю, дайте воді повністю стекти. Це необхідно для уникнення появи зайвої, непотрібно рідини.
 • Готову до випікання брусницю викладаємо рівним шаром на пісочне тісто і рясно посипаємо її цукровим піском.
 • Пиріг з брусницею з пісочного тіста, приготованого по нашому рецепту виходить дуже смачним! Ароматна, розсипчаста основа пирога, пікантна ягідна кислинка і солодка, ніжна, сметанна заливка припаде до душі будь-якому вашому гостю або члена сім’ї. Особливо оцінять смак цієї вишуканої випічки діти.

  Дивіться також:  Шоколадний пиріг: солодкі рецепти

  Готуватися брусничний пиріг по цьому рецепту досить швидко і легко. З цим рецептом впорається будь-який, навіть самий початківець кулінар.

  Крім того, брусницю можна замінити на іншу свіжу або заморожену ягоду, наприклад, журавлину, смородину, чи вишню.

  Варто звернути свою увагу на те, що кількість цукру повністю залежить від кислоти використовуються ягід, чим кисліше ягода (журавлина, сморода, брусниця), тим більша кількість цукрового піску.

  Якщо використовуєте заморожені ягоди, то їх необхідно попередньо розморозити при кімнатній температурі, потім злити надлишки скопилася рідини (ягідного сиропу), який ви можете використовувати у приготуванні киселя, або як інгредієнт для приготування крему.